Wpis z mikrobloga

Mirki, w maju lecimy ze znajomymi na 3 dni do #barcelona , loty mamy do Girony i myślałem żeby podzielić to tak, że 2 dni będziemy zwiedzać Barcelonę, a ostatni dzień pojechać do Girony, pozwiedzać i tam mieć jeden nocleg z racji tego, że mamy lot powrotny wcześnie rano, to nie nie trzeba by wstawać w środku nocy, żeby dostać się na lotnisko. Warto tak to dzielić, czy lepiej poświecić cały czas na Barcelonę i stamtąd prosto na lotnisko?

#hiszpania #podroze #podrozujzwykopem
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Weldwood: byłem tydzień temu w Barcelonie i ze zwiedzaniowgo punktu nie ma tam nic bardzo ciekawego. Wg mnie Lepiej z girony bo jest pewniejsza niż trasa z Barcelony chyba że wypozyczacie samochód to git
@Marellion Nie wiem o którym wzgórzu mówisz bo świetne jest i Tibidabo i "bunkry", a tak to jeszcze kamienice Gaudiego, La Rambla i targ, pokaz fontann, wzgórze z wioska olimpijska. To wszystko jest na kilka dni na spokojnie.
@Weldwood: za 1-2€ w markecie masz litr wina, te ciut tańsze w kartonach a te ciut droższe w butelkach. Polecam też wina sprzedawane na litry (w sensie przychodzisz z własną butelką, np. po wodzie i nalewasz ile chcesz).
A Girona jest piękna, polecam zwiedzić.