Wpis z mikrobloga

Baba na zdjęciu niżej,
-założyła Fundację „Hey Przygodo”, pomagającą potrzebującym, uzdolnionym dzieciom
-była prowadząca programu katolickiego „Raj” w TVP, w którym udział brała młodzież.
-weszła w skład kolektywu DIIL Gang, w którym uśmiechnięta promowała zdrowy styl bycia i sport.
-została ambasadorem zorganizowanych w Krakowie Światowych Dni Młodzieży 2016.
-dostała także medal Św. Brata Alberta, nagroda przyznawana szczególnie zasłużonym w niesieniu pomocy osobom niepełnosprawnym.
I cały swój wizerunek z-----a jednym homofobicznym wpisem, w którym pokazała swoją głupotę i ograniczenie światopoglądowe.
A potem dziwi się, że kluby nie chcą współpracować z homofobem xD
To tak, jakbyście powiedzieli, że nie życzycie sobie żeby dziecko chodziło z czarnoskórym do klasy bo hurr durr wolność słowa.
Owszem, jest wolność słowa, ale każde słowo niesie za sobą konsekwencje.
Szkoda, że do jej móżdżku to nie dotarło i obwinia wszystkich dookoła tylko nie siebie.
#neuropa #4konserwy #bekazpodludzi #bekazkatoli #bekazprawakow #zalesie #patologiazewsi #lgbt #homoseksualizm
c.....u - Baba na zdjęciu niżej, 
-założyła Fundację „Hey Przygodo”, pomagającą potr...

źródło: comment_OpdTkyD3g1QkKmha1nfWi77wFdeZQ4aY.jpg

Pobierz
  • 209
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeżeli jesteś za adopcją dzieci przez homoseksualistów, to czy nie boisz się, że dziecku zostanie wyrządzona krzywda?


@mentorwykopu: A czemu ma być wyrządzona krzywda xD
Są ludzie z rozbitych małżeństw, nie mają ojca/matki od urodzenia etc.
No i nie wiem, widziałem parę par lesbijek w mieście z dzieckiem i wyglądały jakby się nim dobrze opiekowały xD
Nie wiem, przecież nie będą gwałcić tego dziecka czy coś
  • Odpowiedz
@fullversion: A co to ma za znaczenie ? Czikapu napisał, że zostają premierami, a lastro bezpodstawie napisał, że nie ma. Już pomijam, ile jest osób LGBT na świecie i jaka była ich sytuacja prawna na przestrzeni XX wieku.
  • Odpowiedz
@czikapu: po prostu jesteś za durna, a kreujesz się na osobę do naśladowania. Ty nawet nie wiesz co to jest błąd statystyczny, a miałbym oczekiwać, że jeszcze porównasz go do liczby homosiów.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@uabit: tak samo nazizm, nie? Przecież jeśli nazista uważa że Żydzi to nie-ludzie to nie można powiedzieć że jest głupi albo że jest móżdżkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ptrg: no ile jest? z 2%? zwykły błąd statystyczny. Tyle osób po prostu odbiega od normy i należy im się leczenie. Jeśli zechcą oczywiście. Nikgdzie nie leczy się wszystkich wariatów.
  • Odpowiedz
@czikapu: Ale te pary, które widziałeś, nie adoptowały. Jedna z tych osób, to była biologiczna matka. Co to zmienia? I tu właśnie się różnimy. Ja potrafię powiedzieć: nie wiem. Potrzebne są badania z zakresu ewolucji behawioralnej. Może poczekajmy na dane z innego kraju. Mam wątpliwości. Ty jesteś przekonany o słuszności swoich przeczuć.
  • Odpowiedz
@czikapu: 20-50% 90-100% xD xD xD proponuję, zmienić hobby i nie udawać inteligęta, bo nie wychodzi xD jeśli u zwierząt zdarza się homoseksualizm to też stanowi to 5-10% czy jednak to jest wyjątek i wada, że takie coś występuje xD a zwierzęta mają to w nosie i żadne nie będzie pajacowało o 5-10% xD xD 5-10% weź spłyń
  • Odpowiedz
@mentorwykopu: Masz linki do 75 badań, są w nich dzieci adoptowane. Konsensus w tym temacie jest jasny - dzieci wychowujące się w rodzinach jednopłciowych wychowują się prawidłowo.
  • Odpowiedz