Wpis z mikrobloga

W tym wszystkim jest jeden plus. Wiele osób się obudzi i w końcu zrozumie, że kierowca może pomóc rozwijać samochód ale nieważne jak wielki ma talent to nie przeskoczy ograniczeń technicznych swojego bolidu. Zawsze irytowało mnie to pompowanie idei "Zbawca Williamsa" i przedstawianie Roberta jak kosmitę który wsiądzie i nadrobi 3 sekundy straty. Tyle sezonów Alonso w Maclarenie nic Was nie nauczyło? Przykro się patrzy jaki zrobił się wysyp negatywnych komentarzy, ciągle nie wiem na co liczyliście.

#f1 #kubica
  • 15
@WypadlemZKajaka większość tych negatywnych wysrywów i tak pochodzi od ludzi, którzy albo są tu pierwszy raz, albo wrzucają koterskiego, bo to takie super śmieszne.
Myślę, że ludzie, którzy na tagu siedzą dłużej, na nic nie liczyli ( ͡º ͜ʖ͡º)
Oczywiście, że serce by chciało, żeby RK urwał jeszcze sekundę, ale jak widać po czasach, tempie kwalifikacji i tempie wyścigowym - Williams jest w dupie i każdy punkt
@WypadlemZKajaka: Masz rację. Mnie mocno irytuje cała ta nagonka na Kubicę, że jak on w ogóle śmie śmieć tak wolno jeździć? Co by nie powiedzieć, F1 w Polsce to niszowy temat, mało kto go śledzi. Teraz jest na niego hype bo WRUCIL. Ale za tym kryje się milion innych rzeczy. LEDWO znaleźli sponsora, LEDWO posklejali jakiś bolid, więc czego tu oczekiwać? TOP 5? Wolne żarty. Dla mnie sam fakt, że Kubica
@odjatakpawlacz: Punkty będą , jak FW 41 punktowało to wierze że FW 42 da radę, nawet kilka pkt więcej, Kubica w 3 dzień testów sam mówił że był mile zaskoczony, więc może da się coś z tego wycisnąć, jak się poradzi z problemami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WypadlemZKajaka

Tyle sezonów Alonso w Maclarenie nic Was nie nauczyło?


Komu ty to tutaj wytłumaczysz? Większość dzbanów którzy tutaj jęczą, niema zielonego pojęcia ile Alonso sezonów przekiblował. Ludzie którzy są tego świadomi, doskonale wiedzą w jakiej pozycji jest RK.

Szkoda klawiatury. Co 10 post na tym tagu ma jakąś merytoryczną wartość. Reszta to syf, wysryw i upust frustracji skrzywionych dzieci.
@WypadlemZKajaka
@JeyKay akurat gdyby nie pech i brak niezawodności jednostki, to Alonso mógłby w paru wyścigach może nawet do podium doskoczyć. Też nie liczę na wiele, ale bywają szalone wyścigi gdzie po prostu solidna jazda da rezultat nawet w bolidzie spoza top, jak Stroll w Baku czy Kubica w Brazylii w 2009.