Wpis z mikrobloga

Nie wiedziałem, że muzyczny wątek związany z olschoolowymi "techniawami" aż tak się rozrośnie. Można było sobie przypomnieć stare dobre kawałki z minionych lat. Złożyłem na YT playlistę, ze wszystkimi utworami wspomnianymi w poście. Mam nadzieję, że żadnych nie pominąłem. Wielkie dzięki mikrom @Janusz_Rekina: @KAFF: @pathfinder0: za rozruszanie wątku, który wciągnął pozostałych niczym lawina ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wielkie dzięki również dla starych wyjadaczy, którzy znają się na rzeczy i podzielili się z nami swoją muzyczną wiedzą, szczególnie dla @dj_mysz @zuzuzu3 @kamjad_91 @ZbrodniarzWojenny @patchupdate @Silikon @glupiekonto @Spejson @cameel_ @krzysiek546 @hpiotrekh
Zbliża się weekend, mam nadzieję, że ta playlista będzie dobrą inspiracją na imprezę ( ͡ ͜ʖ ͡) Uważajcie też na drodze słuchając tej playlisty w swoich autach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzięki!

PLAYLISTA

#muzyka #glupiewykopowezabawy #techno
lyst99 - Nie wiedziałem, że muzyczny wątek związany z olschoolowymi "techniawami" aż ...

źródło: comment_VyUrZqScP8gwdajFrv5AyZWPUUj0RKJI.jpg

Pobierz
  • 80
Wołam przez MirkoListy plusujących ten komentarz i komentujących ten wpis (117)

Sponsor: Grupa Facebookowa z promocjami z chińskich sklepów

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @lyst99 @Janusz_Rekina @pathfinder0 @KAFF @jv6kub @spoconekapcie @AdamRLX @Najsztub @testuser @user_p @JJOkocza @Longeritto21 @Gorbovsky @ZbrodniarzWojenny @Silikon @patchupdate @200wewisni @Samol94 @czapayew @majk90 @4Strings @Blob_Morderca @dablju_ @daeun @luxtu @Belobog @