Wpis z mikrobloga

Nie wiedziałem, że muzyczny wątek związany z olschoolowymi "techniawami" aż tak się rozrośnie. Można było sobie przypomnieć stare dobre kawałki z minionych lat. Złożyłem na YT playlistę, ze wszystkimi utworami wspomnianymi w poście. Mam nadzieję, że żadnych nie pominąłem. Wielkie dzięki mikrom @Janusz_Rekina: @KAFF: @pathfinder0: za rozruszanie wątku, który wciągnął pozostałych niczym lawina ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wielkie dzięki również dla starych wyjadaczy, którzy znają się na rzeczy i podzielili się z nami swoją muzyczną wiedzą, szczególnie dla @dj_mysz @zuzuzu3 @kamjad_91 @ZbrodniarzWojenny @patchupdate @Silikon @glupiekonto @Spejson @cameel_ @krzysiek546 @hpiotrekh
Zbliża się weekend, mam nadzieję, że ta playlista będzie dobrą inspiracją na imprezę ( ͡ ͜ʖ ͡) Uważajcie też na drodze słuchając tej playlisty w swoich autach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzięki!

PLAYLISTA

#muzyka #glupiewykopowezabawy #techno
l.....9 - Nie wiedziałem, że muzyczny wątek związany z olschoolowymi "techniawami" aż...

źródło: comment_VyUrZqScP8gwdajFrv5AyZWPUUj0RKJI.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
to jeszcze to samo, ale na spotify :D


@apee: na Spotify połowy z tego nie ma ;/ A jak coś jest to na starych serwerach, np takie Klubbheroes - Poco Loco to mi grało 5 sekund a potem 30 sekund buforowania :(
  • Odpowiedz
@Stifmeister: Wykop praty z ta playlista? I kazdy c dodawał cegiełke do tej play lysty prezentuje swoje numery ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bosze ale kolejka będzie...jak stąd do glassgow( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@lyst99: Myślę ze jak juz zamknąłeś ta plejkke to koniec( ͡° ͜ʖ ͡°) ale może za jakiś czas znów zrobić taka muzyczna akcję tylko wtedy już możemy utworzy plejke gatunkową. Dzięki wam wszystkim fajnie sie bawiłem w tworzeniu tego dzieła.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz