Wpis z mikrobloga

Nie wiedziałem, że muzyczny wątek związany z olschoolowymi "techniawami" aż tak się rozrośnie. Można było sobie przypomnieć stare dobre kawałki z minionych lat. Złożyłem na YT playlistę, ze wszystkimi utworami wspomnianymi w poście. Mam nadzieję, że żadnych nie pominąłem. Wielkie dzięki mikrom @Janusz_Rekina: @KAFF: @pathfinder0: za rozruszanie wątku, który wciągnął pozostałych niczym lawina ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wielkie dzięki również dla starych wyjadaczy, którzy znają się na rzeczy i podzielili się z nami swoją muzyczną wiedzą, szczególnie dla @dj_mysz @zuzuzu3 @kamjad_91 @ZbrodniarzWojenny @patchupdate @Silikon @glupiekonto @Spejson @cameel_ @krzysiek546 @hpiotrekh
Zbliża się weekend, mam nadzieję, że ta playlista będzie dobrą inspiracją na imprezę ( ͡ ͜ʖ ͡) Uważajcie też na drodze słuchając tej playlisty w swoich autach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzięki!

PLAYLISTA

#muzyka #glupiewykopowezabawy #techno
l.....9 - Nie wiedziałem, że muzyczny wątek związany z olschoolowymi "techniawami" aż...

źródło: comment_VyUrZqScP8gwdajFrv5AyZWPUUj0RKJI.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

najpierw bym przeczytał definicję gatunków których nie znam, a które wymieniłeś, później przesłuchał trochę różnych, głównych wykonawców. W sumie sprawdzę to przy okazji;]


@BlaziuBlaz: glitch step: Tristam, Panda Eyes (mają super płytę Kiko), w sumie też Pegboard Nerds. Chillstep to na przykład Ampyx - Resurrection, Crystal Skies - Long Ago (świetne kawałki)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lyst99: dzieki wielkie za playliste! akurat niedawno atwierdzilem, ze wypadaloby naddobic klasyki gatunku no i jak znalazl ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Stifmeister bedzie klasyczna scena na tranceformations w sobotę w Toruniu. Johan Gielen, 4 strings, thrillseekers, kai tracid jak to mówią będzie Pan zadowolony
  • Odpowiedz
@ElderWrath: czy ma pan więcej takich playlist? jakim cudem youtube nie banuje Ci ip? Ja jak chcę ściągnąć więcej kawałków przez 4K Video Downloader jako mp3 to dostaje szybko bana na ip i muszę zmieniać lokacje w vpn i przez to nie odechciało mi się ściągać.
  • Odpowiedz