Wpis z mikrobloga

@Dayrex: niestety opel mimo współpracy z fiatem ( silniki diesla ) potrafił więcej #!$%@?ć niż vw, jezeli opel to vectra najlepiej w benzynie i to wybrane konstrukcje ( 1,8 )
unikaj nietypowych pojemności jak 2.2 , 2.8 , 3.2 ( jeżeli vektra )
a jak chcesz coś nowszego to przesiądź się na mondeo albo 508
@Dayrex: A4 z TDI? Sensownych czterołapów nie ma za wiele w segmencie, a i o ile nie mieszkasz w górach to nie wiem czy ten napęd aż tak potrzebny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dayrex: oplowskie 4x4 to nie jest jakiś super temat, jak ci tak zależy to zostaje symetryczny od szuwaru , doskonały od mitsu i na 3+ od ołdi , i teraz masz zagwostkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
w szuwaru duża limuzyna kosztuje fortunę i niestety rdzewieje , mitsu nie robił limuzyn już od ......o ja pier..... jak dawno, zostaje Lancer evo a ten kosztuje swoje , i tak
@sailor_73: Patrzyłem też na forestery iii z 2.5t i szybko wyłączyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) z lancerem jest taki myk, że jest jeszcze jakaś wersja Rallyart czy jakoś tak który ma ten silnik z evo ale trochę słabszy, ale obawiam się cen części gdyby skrzynia padła lub co gorsza motor ( czy to nieprawda, że Mitsu ma jedne z najdroższych części ASO? ( ͡° ͜ʖ
@Dayrex: prawda , najdroższe aso :) tylko silnik to 4g63 (legenda) a manuale się nie sypią tylko unikaj automatycznej skrzyni , z raly artem nie kombinuj bo mają gówniane hamulce i kiepskie fotele
ołdi tylko a 6 ale tam nie ma silnika wartego uwagi,
pomysł z foresterem jest wart rozważenia tylko silnik 2.0 turbo z automatem nowej generacji tyle że 60 k to minimum za w miarę uczciwy model
@sailor_73: No i jak widać w każdym aucie jest coś nie tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) Myślałem też o xc60 ale znalezienie benzyny z niskim przebiegiem też graniczy z cudem, przynajmniej do gazu dobre i automaty znane, mimo że nienajlepsze
@Dayrex: volvo ma kilka zalet ale 4x4 to haldex więc nie o to chodzi :) za to jakość blach jest na 5 z plusem , xc 60 to podłoga z fokusa więc musi być dobra tyle że jak masz przepłacić za pseudo premium tu już lepiej wróćmy do forestera bo jest genialny
@Dayrex: jak ma być limuzyna to ciężko będzie, sprawdź jeszcze Suzuki Kizashi i coś co się nazywa ACURA, sedany może nie wyglądają ale to Honda więc zrobiona jest poprawnie i te SH-AWD jest genialnym rozwiązaniem , co ford potem wykorzystał w ostatniej edycji RS-a