Wpis z mikrobloga

Oglądam sobie "Ślub od pierwszego wejrzenia" i jestem przerażona tym, że tak ładne dziewczyny nie mogły znaleźć sobie faceta na swoim poziomie, dlatego zgłosiły się do programu. To tylko pokazuje, jak niski poziom facetów jest w tym kraju... Jeszcze będą krzyczeć, że kobieta nic sobą nie reprezentuje, podczas gdy dziewczyny w programie studiują, pracują zawodowo, mają swoje zajęcia... A przydzielono im facetów 3-4/10 mieszkających w mikroskopijnych mieszkankach...

#przegryw #rodzina #slub #slubodpierwszegowejrzenia #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 26
  • Odpowiedz
@DzikaMrowka: serio myslisz, ze to jest przypadek? Sa specjalne osoby od dobierania tam ludzi tak, zeby wlasnie taka Anetka jak ty przezywala, ze tak wyglada zycie xD Chodzi o ogladalnosc...
  • Odpowiedz
@DzikaMrowka: Panie wyżej srają niż dupę maja i dlatego są same. Facet jest w stanie zaakceptować to że partnerka jest gorzej wykształcona czy gorzej zarabia natomiast w odwrotnym wypadku jest już to tragedia. Kobiety nawet kobiety na podobnym poziomie do nich traktują jako gorszych
  • Odpowiedz
@darosoldier: ale czaisz, że one w tym wypadku dostały partnerów grubo poniżej swojego poziomu? :D Poza tym facet oczekuje od kobiety czegoś zupełnie innego niż kobieta od faceta (w większości przypadków) - dlatego są w stanie zaakceptować brak wykształcenia czy niskie zarobki.
  • Odpowiedz
@DzikaMrowka: > nie jest to normalne, dlatego dla mnie jest to jeszcze bardziej przerażające, że młode i ładne dziewczyny musiały podjąć taki krok, bo fajnych facetów jest za mało.

nie podjęły takiego kroku, bo fajnych facetów jest za mało, tylko podjęły taki taki krok dla fejmu, abo dlatego, że mają zryte łby... change my mind
  • Odpowiedz
@DzikaMrowka: Na czym polega ten program? Można tak w skrócie?
OStatnio oglądałem Apetyt na miłość i o ile część odcinków była dość autentycznie zrobiona o tyle w pewnym momencie zauważyłem strasznie tendencyjne wyreżyserowanie scen.
  • Odpowiedz
@Mandark: "Specjaliści" łączą ludzi pary na podstawie różnych parametrów, rozmów, predyspozycji itd. Tak żeby te dwie osoby najbardziej do siebie pasowały i były w stanie stworzyć małżeństwo. Spotykają się dopiero w urzędzie stanu cywilnego i mają kilka sekund/minut na podjęcie decyzji, czy chcą się żenić.
  • Odpowiedz
@DzikaMrowka: kiedyś czytałam tu na wykopie że ten program ma tak naprawdę taką formułę:
1. para - dobrana idealnie, według założeń programu
2. para - dobrana tak sobie, może się uda, a może nie
3. para - totalnie niedobrani, ale hehe pewnie i tak zgodzą się na ślub i będzie show ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i z tego co czytam opinie o tym programie to z
  • Odpowiedz