Wpis z mikrobloga

Lepiej późno niż wcale, czyli w końcu przejechałem się #miimove
Rejestracja standardowa, wypożyczenie auta... śmieszne, bo chwile kluczyka szukałem zanim zorientowałem się że trzeba kliknąć w aplikacji. Jazda automatem jak to jazda automatem: moim zdaniem nic szczególnego. I tych 150km pod maską nie było za bardzo czuć. Osobiście posiadam podobny model Astry K z 2017, kombi w dieslu, 136km, skrzynia manualna. Pomijając już znaczne różnice w wyposażeniu (najbardziej brakowało mi czujników pola martwego, ale ogólnie widać że Mii używa najskromniejszych wersji), to muszę powiedzieć że dopiero teraz zrozumiałem jak moment obrotowy wpływa na to jak auto się prowadzi. I to porównuję z trybem standard w dieslu, w trybie sport mógłbym kręcić kółka dookoła autek MiiMove.

Generalnie usługa na plus, szału nie ma, ale na pewno będę używał, bo tego typu inicjatywy uwielbiam.

#trojmiasto #gdansk #carsharing
q.....q - Lepiej późno niż wcale, czyli w końcu przejechałem się #miimove
Rejestracj...

źródło: comment_3Yf1SMc62qsSYrz0pPqVkck0RcBSvkCH.jpg

Pobierz
  • 15
@qwarqq: Czego Ty oczekujesz w aucie takiej klasy (nie ma co porownywac z Traficarem) za 80 zl km i 50gr minuta, to aktualnie najtansza forma transportu samochodowego z punktu a do punktu b w miescie (pod warunkiem ze nie ma korkow)

Ja uwazam ze za ta cene jest super, leniej niz w trafi, chociaz ta aplikacja dziala zle - tak jak Ty mialem problem z uruchomieniem auta, za drugim razem nie
zwrocili mi uwage ze za szybko przyspieszam


@jaavi666: z utęsknieniem czekam, aż zadzwonią. Może <15minut nie dzwonią? A może wciąż za słabo #!$%@?? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To, co mi bardziej podoba się niż w Trafikarze to przyczepność - jest zdecydowanie lepsza, rzadziej włącza się kontrola trakcji.
@tommit: poprawione.

@jaavi666: ja nie mowie ze jest źle, też podoba mi się cena, generalnie tylko opisałem swoje wrażenia z jazdy. Wciąż utrzymuje co napisałem wcześniej: na pewno będę używał, szczególnie jeśli bedzie stać bliżej niż blinkee czy traficar. Ale czerpię większą przyjemność z jazdy na Blinkee, niż w Mii :)
@ostulemijo: mam pełną świadomość że "brak trybu sport" to po prostu tylko nie zamontowany przycisk i ew wykasowane żwawsze profile z komputera ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakby mieli inaczej stopniować wyposażenie to by zbankrutowali. BTW, w Mii działał start-stop, powiem że nawet lepiej niż we współpracy z skrzynią manualną. Albo po prostu benzyna lepiej się do tego systemu nadaje.
@qwarqq już nie marudź :D dwa razy więcej koni (mniej więcej) niż w traficarze, wyższy segment, automat (do miasta jednak dużo wygodniejsze rozwiązanie) podgrzewana kierownica, czujniki parkowania z przodu i z tyłu, nie trzeba używać kluczyka i to wszystko w tej samej cenie. Jedyna przewaga traficara w chwili obecnej to dostępność.