Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 185
Mirki, #pijciezemnokompot ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzisiaj wypis, wracam do domu. We wtorek mi wycięli co trzeba, zabieg przebiegł bez komplikacji, wraz z pobytem na pooperacyjnej trwało to 2h. Potem byłem ledwie przytomny bo dostałem oksykodon, #narkotykizawszespoko
Wczoraj byłem dość obolały, chodzenie sprawiało mi trudność, tylko 2x przeszedłem się do toalety. Wieczorem znowu oksykodon bo nic innego na mnie nie działa. Dzisiaj jest o wiele lepiej, jeszcze jakiś tydzień sobie poleżę, nadrobię książki, seriale. Po wynikach histopatologii będę chodził na chemioterapię, żeby mieć 100% pewności że jestem zdrowy, no i potem oczywiście wizyty i badania kontrolne.

Jak wygram z rakiem to już jestem nie do #!$%@? ( ͡ ͜ʖ ͡)

#niebieskiepaski #rozowepaski #medycyna #seks #rakcontent #modameska
gazowany_smalec - Mirki, #pijciezemnokompot ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzisiaj wypis, wracam do dom...

źródło: comment_yziZmtE9Wjx6kqZfMrUPjWbednIgmITj.jpg

Pobierz
  • 32
@gazowany_smalec to chyba najszybsza akcja jaka widzialam w zwiazku z leczeniem raka. Jakies 1.5tyg temu zaczelo Cie bolec jadro a dzisiaj juz jestes 2 dzien po jego amputacji. Jeszcze troche i prawie zaczelabym wierzyc ze nasz NFZ zaczal normalnie dzialac a to wszystko prywatnie. Trzymaj sie!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@gazowany_smalec:
Siema Miron, chemioterapia to jak zrzucenie bomby atomowej na kadłub. Zamroziłeś plemniczki na zaś? To gunwo ma dużą szansę uczynić Cię bezpłodnym :/

Ważne, jeśli guz był w najniższym stadium rozwoju, markery po usunięciu wróciły do normy oraz jest czysto na tomografii kadłuba to nie musisz mieć chemii!
Wiem bo sam taką ścieżką szedłem i to są oficjalne międzynarodowe zalecenia lekarzy urologów-onkologów (mogę odkopać PDFa jeśli chcesz).
Generalnie to lekarz