Wpis z mikrobloga

@Sepzpietryny: nie, tak wyglada jedna uliczka po remoncie, ta najbardziej znana, byłem pare razy w łodzi i jak wyjdziesz 3 ulice dalej niż piotrkowska to zobaczysz obrazek opa w roznych wersjach( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sepzpietryny: kieeerwa, ja wiem, ze wrzucenie zdjęcia Legionów z mocnym kontrastem to manipulacja, ale wrzucanie jako przeciwwagę foto Pietryny w słoneczny dzień i pisanie "tak wygląda Łódź" to taka sama manipulacja xD Szanujmy się kurła.
  • Odpowiedz
ale to wlasnie tak jak na twoim zdjeciu wygląda tylko jedna ulica w Łodzi.


@marsnapada: Raczej co druga ulica. W Łodzi są sensownie wyglądające miejsca, ale trafienie na ruiny to żaden problem, wystarczy pójść kawałeczek dalej, nie trzeba szukać tej konkretnej ulicy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@black_fort: mnie to śmieszy, że wszyscy mówią, że każdy ucieka z łodzi a to dalej jedno z najbardziej zaludnionych miast

@samuraj24: i uciekaja w zastraszajacym tempie. Juz niedlugo spadnie w liczbie ludnosci ponizej Wroclawia
  • Odpowiedz
@pilot1123: wyludnia się ale głównie z racji struktury wieku (najwięcej emerytów) a nie ze wszyscy uciekają. Nawet w grupie 25-34 bilans migracji jest chyba na plusie delikatnym
  • Odpowiedz