Wpis z mikrobloga

@pilot1123 W Łodzi nie zrekompensuje, już samo wyhamowanie spadku liczby ludności będzie sukcesem. Natomiast często na wykopie można przeczytać że po studiach wszyscy z Łodzi uciekają a to nie jest prawdą.
  • Odpowiedz
@Leniek: Ale to jest zdjęcie jakiegoś podwórka, a wyżej ulicy z torowiskiem, sądząc po gabarytach budynków i szerokości dość istotnej. Tak obiektywnie bez hejtu to w innych dużych miastach nie spotkałem się z taką ilością pustostanów - gdzie idziesz przez ulicę blisko centrum i połowa kamienic nie ma już okien. Dodam do tego jeszcze dużą ilość dziadoparkingów.
  • Odpowiedz
@black_fort Większość Łodzi wygląda jak większość Gdańska, Wrocławia, Lublina czy Krakowa. Może nawet Poznania, bo centrum jest całe w kostce ale tramwaje lepsze.

Zdjęcie Piotrkowskiej czy zdjęcie Legionów jest niemiarodajne, bo te budynki to pustostany a ulica... Nie wiadomo czemu tak wygląda xD

To tak jakbyś w Wwa porównywał Brzeską do Nowego Świata. Problemem w Łodzi nie jest atrakcyjność budynków, tylko to że dużo więcej tu meneli niż w Krakowie(ale nadal mniej
  • Odpowiedz
Obiektywnie patrząc to co do meneli jest to prawda. Mieszkam tu już 40 lat wiec jakiś pogląd na to mam. Nie wiem skąd oni wypełzają czy są jakieś gniazda ale jest tych ludzi mnóstwo. Pracy w mieście nie brakuje tylko chęci raczej. Jest jak jest i tego nie zmienimy ale mamy przecież i atrakcyjne części miasta oraz ogromne parki gdzie toczy się już życie z większym uśmiechem na twarzach.
  • Odpowiedz