Wpis z mikrobloga

Tag do śledzenia/czarnolistowania: #ulaniecwracadozycia

Siemanko!Uwaga PIC REAL - tylko dla odważnych.

Pewnie wielu z Was zapyta: "co ja plusowałem 71 dni temu? xD" , ale postanowiłem że zawołam osoby plusujące mój pierwszy wpis o zamiarze zrzucenia wagi. Nie robię tego dla atencji, ale dla... dobra robię to dla atencji.

71 / 365 - ile dni trzymam dietę i ćwiczę
19 / nieskończoność - ile dni nie palę :)

Waga:
Wzrost: 182
Stan początkowy: 120 kg (najedzony)
Aktualnie: 109 kg - rano po dwójce

Zasada do zdęcia: na wydechu bez wciągania

Tak więc od 71 dni trzymam dietę - z jednym cheat dayem i jednym cheat weekendem ;)
Dieta jaką stosuje nazywa się: "jedz normalnie i zdrowo gruba świnio" i polega na jedzeniu 5 nie zbyt mocno kalorycznych posiłków - łączna liczba kalorii dziennie to 1700-2100.

Porada dla każdego kto chce zrzucić, ale nie chce mu się gotować: polecam mój (na pewno nie odkrywczy sposób). Robicie sobie "popołudnie w kuchni" i przez 5h (teraz to już 3h ;) ) - przygotowujecie sobie 15 posiłków na najbliższe 3 dni. Wszystko pakujecie i chowacie do lodówki. Raz robicie syf, raz sprzątacie i pasza jest na 3 dni gotowa :) Ew. ryż można gotować na bieżąco bo taki na 3 dzień nie wszystkim może smakować. Mi nie przeszkadza.

Od tego tygodnia zaczynam drugie uderzenie jeżeli chodzi o siłownię - kończę z godziną areobów/basenem, a przechodzę na 30 minut areobów i godzinę treningu siłowego 4x w tygodniu. Dla zainteresowanych wrzucę plan, ale nic tam odkrywczego nie ma ;)

Moje samopoczucie oceniam na bardzo dobre. Zwiększyła mi się pewność siebie, nie męczę się już aż tak bardzo przy każdej czynności, a fakt że wytrwałem aż tyle + daję radę nie palić poprawia mi nastrój każdego dnia

Z fartem!

#mirkokoksy #ulaniecwracadozycia #chwalesie #wygryw
ImbaJakichMalo - Tag do śledzenia/czarnolistowania: #ulaniecwracadozycia

Siemanko!...

źródło: comment_SBZ48Nu44Eom4se3tk42ejxHiKjoqd6y.jpg

Pobierz
  • 164
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ImbaJakichMalo: wszystko super tylko moim zdaniem za mało kalorii na tym etapie i za dużo aerobow. zauważ, ze dopiero 10 kg za tobą, a już masz całkiem sporo do roboty, potem masz dwa wyjścia, albo ucinać kalorie albo dodawać aktywność. Ja kończąc redukcje z 85 kg, przy 72 kg miałem jakieś 2400 kcal i 4x trening siłowy. Nie wiem jaki jest twój cel, ale za 10 kg zauważysz problem, gdy
  • Odpowiedz
@ImbaJakichMalo: Gratuluje, trzymaj i do przodu, ale #!$%@?ąc od tematu, oczywiście nie ubliżając Ci itp.. to chciałem Ci zadać jedno pytanie:
Jak #!$%@? można się tak zapuścić? - przecież to nie było z dnia na dzień. nie widziałeś, że twój Bembenek staje się wielkości piłki lekarskiej?
  • Odpowiedz
@ImbaJakichMalo: Gratuluję Ci efektu, ale niestety wydaje mi się,że jesz zdecydowanie za mało. Tak drastyczne obcięcie kalorii przynosi efekty na samym początku, później zaczynają się schody. Prędzej czy później natrafisz na ścianę i żeby cokolwiek zredukować, będziesz musiał ponownie obciąć kalorie, czyli co? 1300-1500 kcal? Chcąc zmienić sylwetkę na stałe, lepiej zadbać o większą różnorodność, a nie jedzenie przez tydzień tego samego. Zdrowa dieta,to nie jest kara, a utrzymywanie odpowiedniej
  • Odpowiedz
@ImbaJakichMalo: Dzień dobry, jestem magistrem magikiem chemikiem dietetykiem. Tak jak już parę osób pisało wyżej, zdecydowanie przesadziłeś z kalorycznością dań. Pewnie nawet sobie nie zdajesz sprawy, ale przed dietą jedząc tak jak jadłeś w ciągu dnia przyjmowałeś 4000+ kalorii. Żeby zacząć redukcję mądrze powinieneś stopniowo obcinać sobie kaloryczność. Startować powinieneś od pułapu około 2800kcal. Pamiętaj, że nadal możesz przejść na 2800kcal i nadal będziesz chudł, bo nie liczy się ilość
  • Odpowiedz