Wpis z mikrobloga

w USA ktoś nosi do obrony pistolet a w samochodzie wozi karabin i 10 magazynków


wypok: nooo prawdziwi wolni ludzie, bandyci muszą się bać praworządnych uzbrojonych obywateli, takich to władza nie może bezkarnie r00chać, no a w Polsce nadal jak w lesie

w Polsce ktoś nosi do obrony kawałek zaostrzonego metalu


wypok: YYYY #!$%@? EEEE CO TY #!$%@? JESTEŚ UUUU CHCESZ KOGOŚ ZABIĆ EEEE OGARNIJ SIĘ MŁODY AAAA

#bron #samoobrona #noze #takaprawda
  • 19
@Kraker245: nwm co tam usunąłeś, ale pozwolę sobie dodać, sam noszę nóż w spodniach ale to raczej w celach typu: przeciąć linkę, rozciąć zgrzewkę z wodą czy pomóc komuś kto się męczy nożyczkami/#!$%@? nożem, no od biedy szybe w samochodzie tym #!$%@?, ale jeśli miałbym się tym bronić to wolałbym dać dzidę bo nożem to prędzej sobie krzywdę zrobię
@Kraker245: Prześlizgujesz się po powierzchni zjawisk, myśląc, że trafiłeś w istotę problemu.

To nie w zagrożeniu dla życia napastnika tkwi problem i nie na tym opierają się zarzuty w stosunku do kretynów noszących nóż z zamiarem użycia go do samoobrony.
Po prostu jeśli nie jesteś zdeterminowanym #!$%@? pozbawionym refleksji i nie masz odpowiedniego przeszkolenia, to gówno zrobisz nożem, poza dostarczeniem napastnikowi dodatkowego narzędzia do zrobienia Ci krzywdy.

I doskonale wiem, że
@Afrati: Twój problem polega na tym, że nigdzie nie napisałem co noszę, co zamierzam albo co powinno się nosić do samoobrony a po drugiej stronie monitora powietrze już mocno z gęstniało od wyrazistej woni fekaliów
CZ P-09.
Sam mam P-07: mój pierwszy pistolet. Nie sprzedam nigdy pomimo, że mam już kilka z wyższej półki; bardziej celnych, stabilnych. Ten mi najlepiej w dłoniach leży i najwygodniej się go nosi (z tych, co mam).
Nóż do obrony? No paanie, tak nie można! Walka z bandziorem ma być uczciwa, sportowa wręcz a nie, żeby tak nagle zyskać przewagę. Ewentualnie, dozwolona jest co najwyżej ucieczka.

A może pomyśli jeden z drugim, że nie zawsze można, k*rwa, uciec. Że czasem ma się pod opieką kogoś dużo młodszego albo słabszego, np. członka rodziny, żonę, dziewczynę?
Jakiś czas temu w Gdańsku w SKM-ce mężczyzna został skopany na śmierć. W biały dzień,
@Z_dupy_strzelec:

Może rozważ taką możliwość, skoro Twój nóż tak bardzo niektórym przeszkadza ;)


To znaczy ja nie noszę ze sobą noża i nigdzie nie twierdziłem, że noszę, tylko właśnie ten hehe gaz no ale jak widać wypok wie lepiej i wydał wyrok ¯\_(ツ)_/¯
@Kraker245: Na szczęście sam diagnozuję swoje problemy lepiej niż Ty. Potwierdzasz moje przypuszczenia o chęci zrobienia gównoburzy i gratuluję - udało Ci się, bo nawet odpisałem. Także 2/10 i pozdrawiam!