Wpis z mikrobloga

Estończycy: maszerują żeby wesprzeć Pewdiepie

Litwini: grają Bitch Lasagna podczas gdy cheerleaderki zachęcają 15k ludzi na widowni do subowania PewDiePie

Amerykanie: promowali Pewdsa na billboardch na Times Square, podczas Super Bowl, nawet sam święty Elon Musk zstąpił z niebios i poprowadził meme review wraz z współtwórcą Rick and Morty

Nie wspominając już o wsparciu od innych youtuberów

Jaiden Animations ukryła sub2pewds w YT rewind
MrBeast powiedział "Pewdiepie" 100000 razy co mu zajęło prawie 12h
Markiplier zrobił streama
Jacksepticeye też zrobił streama

A to tylko drobny kilka przykładów tysięcy osób z całego świata, które w jakiś sposób wsparły Felixa w walce z t-series.

Tymczasem w polsce: a co to jest Pewdiepie?

xD

SUBSKRYBUJ PEWDIEPIE
https://www.youtube.com/user/PewDiePie

#pewdiepie #youtube #memy #internet #heheszki #elonmusk
szarzujacy_karczoch - Estończycy: maszerują żeby wesprzeć Pewdiepie

Litwini: grają...

źródło: comment_iwtzc8InbZ5cSWD773xuap7qttELnYYF.jpg

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Śmiesznie ta dyskusja wygląda z dwóch stron: jedni się przejmują tym, że inni mają w dupie bo jakto takto, skoro ja lubię Pewdsa to wszyscy powinni go wspierać! A drudzy zamiast zignorować i żyć własnym życiem to baituja psychofanow (psycho Bo według nich jeżeli ktoś nie lubi Pewdsa albo ma go w dupie to jak śmie śmieć i jest X przez Y) Pewdsa samemu stając się w procesie toksycznymi, ludzie, dajcie każdemu
  • Odpowiedz
@szarzujacy_karczoch: ten post to w sumie idealne podsumowanie mirko:
- "ja nie wiem kto to jest, slyszycie nie wiem, NIE WIEM KTO TO JEST BO JA TYLKO POWAZNE, POWTARZAM POWARZNE RZECZY OGLADAM"
- "ty j dzieciuchu, jestes nied" jak to ogladasz, wszyscy ktorych jara cokolwiek innego niz ja sa uposledzeni"
- "widzialem, ze kilka osob zaczelo cie wyzywac bez powodu... Powiedz mi czemu jestes dla nich niemily i ich wyzywasz
  • Odpowiedz
@szarzujacy_karczoch: ja bym chciał żeby to poszło zbyt daleko i pewd wystartował w wyborach prezydenckich deklasując innych kontrkandydatów.

Wiem że to niemożliwe, bo mają tam jakiś z-----y system gdzie demokracja jest teoretyczna a głosy nie mają znaczenia ale wciąż byłoby to całkiem zabawne.
  • Odpowiedz
Zawsze jak słysze że ktoś n--------a na Pewdiepie to zwykle jest to jakiś nieudacznik co zarabia najniższą krajową i bóldupi go wszystko i wszyscy którzy są lepsi od niego.


@SmiesznaBeczka: XD nie masz nic do powiedzenia to napisz ze ktoś jest napewno biedakiem. Polactwo to się z ciebie leje naprawdę szerokim strumieniem...

Napisałem porostu że koleś tworzy gówniany content bo tak według mnie jest, cała zakładka na czasie jest zawalona podobnym
  • Odpowiedz
@szarzujacy_karczoch: ten Twój wpis to żenada.
Nie każdy na co dzień siedzi w jutubowej bańce. Sam właśnie musiałem googlać o co chodzi. Jeszcze 10 minut temu nie znałem twórczości ani PewDiePie, ani T-Series, i wydaje mi się, że niczego szczególnego przez to nie straciłem. Są ciekawsze rzeczy do robienia.
  • Odpowiedz
@szarzujacy_karczoch: W Polsce nie mamy powody by dawać j3bania o człowieka z syndromem Sztokholmskim dot. YT.

Taką super platforma ale majo fakapy i tyle *shrug*

Pokazuje jakim Felix jest kolosem na glinianych nogach.
Bez tuby jest zerem a przyszłością jest pogłębiająca się komercja i ilościówka vel TSeries.
Also jego middle ground fallacy można o kant d--y potłuc a nie uważać że jest jakiś bezstronny jak to możliwe.
Tak jak kiedyś
  • Odpowiedz