Wpis z mikrobloga

Estończycy: maszerują żeby wesprzeć Pewdiepie

Litwini: grają Bitch Lasagna podczas gdy cheerleaderki zachęcają 15k ludzi na widowni do subowania PewDiePie

Amerykanie: promowali Pewdsa na billboardch na Times Square, podczas Super Bowl, nawet sam święty Elon Musk zstąpił z niebios i poprowadził meme review wraz z współtwórcą Rick and Morty

Nie wspominając już o wsparciu od innych youtuberów

Jaiden Animations ukryła sub2pewds w YT rewind
MrBeast powiedział "Pewdiepie" 100000 razy co mu zajęło prawie 12h
Markiplier zrobił streama
Jacksepticeye też zrobił streama

A to tylko drobny kilka przykładów tysięcy osób z całego świata, które w jakiś sposób wsparły Felixa w walce z t-series.

Tymczasem w polsce: a co to jest Pewdiepie?

xD

SUBSKRYBUJ PEWDIEPIE
https://www.youtube.com/user/PewDiePie

#pewdiepie #youtube #memy #internet #heheszki #elonmusk
szarzujacy_karczoch - Estończycy: maszerują żeby wesprzeć Pewdiepie

Litwini: grają...

źródło: comment_iwtzc8InbZ5cSWD773xuap7qttELnYYF.jpg

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
@szarzujacy_karczoch you did your part (ʘʘ) Pewdsa szanuję mocno za RIGCZ, którego wcześniej nie miał ale z czasem nabył i obecnie ma na wszystko imo bardzo zdroworozsadkowe spojrzenie i stara się widzieć drugą stronę medalu w każdej sprawie. Tym bardziej mu kibicuję widząc jak mocno "old media" go nienawidzi i próbuje ZGNOIĆ za wszelką cenę. Subuję choćby tylko dlatego, by patrzeć jak ponoszą porażkę. Wyścig z T-Series
  • Odpowiedz
@szarzujacy_karczoch
Jestem dość świeżym subem pana Felixa i wszystkim polecam, kiedyś kojarzył mi się z darciem ryja i filmikami dla dzieci, ale teraz to kukturka, śmieszne filmiki, literatura, bieżące newsy, analizy psychologiczne i wiele więcej.
  • Odpowiedz
@Another_One: ja kiedys kojarzylem go z graniem w ciekawe gierki, a teraz kojarze go z darciem #!$%@? i chaotycznym gowno contentem, ktorego osoba o zdrowych zmyslach nie jest w stanie ogladac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz