Wpis z mikrobloga

Pytanie do @play_polska
Zauważyłem, że sponsorujecie Karola Dąbrowskiego znanego na youtubie pod nickiem Karolek. Jako, że możecie być tego nieświadomi chce was poinformować, że Karol Dąbrowski wsławił się na youtubie dwoma rzeczami:

1. Promowaniem strony losowegranie która była oszustwem. Oszustwem które w pełni świadomie promował i oszukiwał swoich(Stwierdzenie że większość jego widzów to dzieci chyba nie będzie nadużyciem) młodych widzów. Złapany za ręke udawał że to nie jego ręka, po czym przeszedł do reklamowania strony KeyMachine. Ta strona należała do tego samego właściciela i opierała się na podobnym mechanizmie kupowania ,,losowych kluczy'' do gier
2. Skrajnie homofobicznym filmem: ,,Ja jestem tolerancyjny jak mogę''

W związku z tym mam dwa pytania:
1. Czy firma playpolska popiera podobne oszustwa i czy ja jako klient mogę spodziewać się podobnego traktowania?
2. Czy firma playpolska popiera skrajnie homofobiczne poglądy tego youtubera?

Jeżeli odpowiedź na oba pytania brzmi: Nie wtedy pojawia się kolejne: Dlaczego wspieracie tego typu content?



Prosiłbym o kręcenie Małysza

olcayn - Pytanie do @playpolska 
Zauważyłem, że sponsorujecie Karola Dąbrowskiego zn...

źródło: comment_gpAOSWr9XfYkiebg3dZL5xL0xidlJC86.jpg

Pobierz
  • 182
  • Odpowiedz
Play to największy syf na rynku i sieć na tyle bezczelna że podała mnie do sądu za długi za pakiety które włączyli bez mojej zgody, oczywiście przegrali i wielki gumowy czarny #!$%@? im na czoło. Nie polecam.
  • Odpowiedz
@olcayn: Bardzo dobrze. Zawsze byłem ciekaw tego jak bardzo firmy takie jak @play_polska mają gdzieś jakość materiałów i ich merytorykę tworzonych przez twórca i zależy im tylko na dużej grupie osób, których ci jutuberzy skupiają.
Non stop widzę jak jakaś firma promuję PATOLOGIĘ i wspiera patologicznych twórców.
  • Odpowiedz
@olcayn: Obawiam się, że gówno z tego wyjdzie. Właśnie pierwszy raz usłyszałem o nim, 15 min i wiem wszystko. Skończy się tak, że @play_polska ma robactwo głęboko w dupie i oleje sprawę, a ty tylko zareklamowałeś kanał tego raka
  • Odpowiedz
@thekes: wydaje mi się, że te znane mordy tak naprawdę nie mają za zadanie przekonywać kogokolwiek do zakupu. Zresztą pracuję od czasu do czasu przy produkcjach reklam tej firmy i imo, chodzi raczej o przypominanie o marce na takiej samej zasadzie jak robi to t-mobile czy orange. Reklamy play opierają się od lat na tym samym patencie, nie są jakoś szczególnie wyrafinowane. Ot, przypominają jedynie o istnieniu takiej marki. Celebryci
  • Odpowiedz