Wpis z mikrobloga

Pytanie do @play_polska
Zauważyłem, że sponsorujecie Karola Dąbrowskiego znanego na youtubie pod nickiem Karolek. Jako, że możecie być tego nieświadomi chce was poinformować, że Karol Dąbrowski wsławił się na youtubie dwoma rzeczami:

1. Promowaniem strony losowegranie która była oszustwem. Oszustwem które w pełni świadomie promował i oszukiwał swoich(Stwierdzenie że większość jego widzów to dzieci chyba nie będzie nadużyciem) młodych widzów. Złapany za ręke udawał że to nie jego ręka, po czym przeszedł do reklamowania strony KeyMachine. Ta strona należała do tego samego właściciela i opierała się na podobnym mechanizmie kupowania ,,losowych kluczy'' do gier
2. Skrajnie homofobicznym filmem: ,,Ja jestem tolerancyjny jak mogę''

W związku z tym mam dwa pytania:
1. Czy firma playpolska popiera podobne oszustwa i czy ja jako klient mogę spodziewać się podobnego traktowania?
2. Czy firma playpolska popiera skrajnie homofobiczne poglądy tego youtubera?

Jeżeli odpowiedź na oba pytania brzmi: Nie wtedy pojawia się kolejne: Dlaczego wspieracie tego typu content?



Prosiłbym o kręcenie Małysza

olcayn - Pytanie do @playpolska 
Zauważyłem, że sponsorujecie Karola Dąbrowskiego zn...

źródło: comment_gpAOSWr9XfYkiebg3dZL5xL0xidlJC86.jpg

Pobierz
  • 182
  • Odpowiedz
1. Czy firma playpolska popiera podobne oszustwa i czy ja jako klient mogę spodziewać się podobnego traktowania?
2. Czy firma playpolska popiera skrajnie homofobiczne poglądy tego youtubera?

@olcayn: Myślę, że domyślasz się, że odpowiedź na obydwa pytania brzmi "nie". :D
Niemal na pewno wykorzystali go tylko dlatego, że przypadkiem trafił się jako randomowy, popularny youtuber, który nie był w tym czasie szczególnie zajęty promowaniem innych marek, i miał odpowiednią grupę
  • Odpowiedz
@zicogod

do tej pory byłem waszym klientem, ale jeśli moje pieniadze idą na sponsoring tego rzygającego bananami prymitywa to podziękuje i przenosze sie do orange


Play będzie mieć to w dupie, bo jasno określili target: gimbaza i pewnie trafiają z takimi mordami. Myślałem o przejściu z Orange na Play, ale wyleczyli mnie tą kampanią.
  • Odpowiedz
@olcayn: Karolek mówi na wyścigi, ale to jestem w stanie zrozumieć.

Za to nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego na bluzę mówi koszulka i dlaczego czeka na uwaga (werble please) "WYPOWIADANIE SIĘ".

Hmmm... Mój tępakoradar coś mi podpowiada... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 47
Zawsze mnie zadziwia, że firmy zatrudniaja gwiazdki i placa im ciężkie pieniądze za reklamowanie czegoś, pompuja w to ogromna kase a olewaja wieloletnich klientów proponując im oferty gorsze jak dla swiezakow xD już pomijam, że nie znam nikogo kto by przeszedł do Play bo go Kurdej szatan albo Wojewodzki zainspirowali do tego. Serio ktoś tak w ogole robi? Widzi znana twarz i kupuje cos bo w sumie tak?
  • Odpowiedz
@olcayn: ten homofobiczny filmik to był taki festiwal cringe’u i kretynizmu, że do dzisiaj mam bekę jak go sobie przypomnę. Serio @play_polska jak takich ludzi macie promować to ja poszukam sobie innego operatora, bo nie chcę w najmniejszym stopniu przyczyniać się do zwiększania popularności i sponsorowania takich patusów. Jak chcecie reklamować się patoyoutuberami to polecam Kononowicza, chociaż śmiesznie będzie i pewnie dużo taniej.
  • Odpowiedz