Wpis z mikrobloga

#dziendobry Wszystkim!

Była chwila ciszy, ale w końcu mogę podrzucić coś nowego na tag #maszawalczy

Otóż przedwczoraj byliśmy z psinką na kontroli. Leczenie przebiegło pomyślnie i możemy odejść od faszerowania Maszy tabletkami. Jedyne przy czym zostajemy, to osłona jelitowa i ten temat będzie się ciągnął przez około rok.
Gadzina nabiera na wadze, powoli dobija do 7 kg. Strasznie urosła w porównaniu do tego jak ją znaleźliśmy.
Wraca do normalności. Chce się bawić, skakać, biegać i tulić się. W kilka dni nauczyliśmy ją załatwiania potrzeb na zewnątrz. Sporadycznie tylko popuści z radości jak ktoś wraca do domu. Zmieniliśmy jej żywienie. Przeszliśmy na Brit Care Puppy, mała dobrze to zniosła. No i codziennie gotowany kurczaczek i ryż z warzywami, też chętnie zajada. Dostała od nas nowy kojec i teraz znosi tam wszystkie buty, ale o tyle dobrze, że ich nie gryzie. Ma swoje kostki i gryzaki od tego. Zapalenie spojówki też już jej zeszło i psina wygląda obecnie tak jak na załączonym obrazku :)

#zwierzaczki #zwierzeta #pies #psy
Pobierz Kaaziiu - #dziendobry Wszystkim!

Była chwila ciszy, ale w końcu mogę podrzucić coś...
źródło: comment_0FArfSHyfs66oqn9Nm6SK6ExIU5YOway.jpg
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@czemujojetaka: slodka, ale z charakterkiem, najlepsze jest jak na spacerze spotka innego psa, to się chowa, a jak pies ją minie, to zaczyna na niego szczekać :D

@keramzyto_beton: gryzie kota po zadzie i lata za nim cały czas chociaż wieczorami bywa, że sypiają blisko siebie :D

@catch: czasem daje aż do przesady, ale ja się nie potrafię na nią złościć ;)

@Crowception: ma w sobie to coś :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kaaziiu: Daj spokój, nie ma o co, to w końcu jeszcze dziecko () jeszcze trochę czasu jest, żeby ją ułożyć, nie #!$%@? tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)