Wpis z mikrobloga

Pierwszy dzień w #licbaza po feriach, znów trzeba wyjść z piwnicy, kapsuły czasu. Na korytarzach znów normiki, trzymają się za ręce, uśmiechają się, przytulają, całują. Przeżywają najpiękniejsze licealne lata życia a ich młodość ma miejsce tu i teraz. I do tego 10*C za oknami, wszystko budzi się z zimowego snu, budzi się do życia, wiosna wisi w powietrzu!
A pośród tych normików, którzy mają normalne życie ja, karłowaty 168,5cm zakolak z polackim ryjcem 1/10 przemierzam swój codzienny szlak #!$%@? ze szkoły do piwnicy ginąc w morzu ludzi, to samo na szkolnym korytarzu. Pośród ludzi wypatruję Natalki z humana, wesołej, uśmiechniętej. Mogę tylko sobie bezradnie popatrzeć na nią, bo przez karłowatość 168,5cm, polacki ryjec 1/10 i zakola nigdy nie będę miał dziewczyny, a potem żony dzieci i rodziny - to pokazała mi #p0lka patrycja 10. lutego roku 2016. Chciałbym zaprosić Natalkę na kawę, przytulić, potrzymać za rękę, ale nigdy nie doświadczę tego uczucia. Natalka o tym nie wie i bardzo dobrze, nic to by nie zmieniło. Zostałem uwięziony w karłowatym ścierwie. Zajaram to gówno na śmierć. Nie wyrażam zgody na tak nędzny byt.
#przegryw #oswiadczenie #stulejacontent #tfwnogf #p0lka #logikarozowychpaskow
k.....y - Pierwszy dzień w #licbaza po feriach, znów trzeba wyjść z piwnicy, kapsuły ...

źródło: comment_Aw8bQ1oWrDyKfpJeggScLuXNa5AHl5bX.jpg

Pobierz
  • 49
@kiedysbylemnormalny: nie bądz PIDZA #!$%@?
robisz tak:
jutro na dużej przerwie bierzesz tą Natalkę za rękę, idziecie do sklepiku po bułkę za 2,30 z serem i keczupem i przy okazji mówisz krótrko:
- suchaj, fajna dupa z ciebie, chcesz zjeść beze #!$%@? z kruszonką i napić się herabty jutro o 18?
wóz albo przegrywóz

a tą #p0lka patrycje 10. lutego roku 2016 się nie przejmuj bo osrakeki ją P O M