Wpis z mikrobloga

Pierwszy dzień w #licbaza po feriach, znów trzeba wyjść z piwnicy, kapsuły czasu. Na korytarzach znów normiki, trzymają się za ręce, uśmiechają się, przytulają, całują. Przeżywają najpiękniejsze licealne lata życia a ich młodość ma miejsce tu i teraz. I do tego 10*C za oknami, wszystko budzi się z zimowego snu, budzi się do życia, wiosna wisi w powietrzu!
A pośród tych normików, którzy mają normalne życie ja, karłowaty 168,5cm zakolak z polackim ryjcem 1/10 przemierzam swój codzienny szlak #!$%@? ze szkoły do piwnicy ginąc w morzu ludzi, to samo na szkolnym korytarzu. Pośród ludzi wypatruję Natalki z humana, wesołej, uśmiechniętej. Mogę tylko sobie bezradnie popatrzeć na nią, bo przez karłowatość 168,5cm, polacki ryjec 1/10 i zakola nigdy nie będę miał dziewczyny, a potem żony dzieci i rodziny - to pokazała mi #p0lka patrycja 10. lutego roku 2016. Chciałbym zaprosić Natalkę na kawę, przytulić, potrzymać za rękę, ale nigdy nie doświadczę tego uczucia. Natalka o tym nie wie i bardzo dobrze, nic to by nie zmieniło. Zostałem uwięziony w karłowatym ścierwie. Zajaram to gówno na śmierć. Nie wyrażam zgody na tak nędzny byt.
#przegryw #oswiadczenie #stulejacontent #tfwnogf #p0lka #logikarozowychpaskow
k.....y - Pierwszy dzień w #licbaza po feriach, znów trzeba wyjść z piwnicy, kapsuły ...

źródło: comment_Aw8bQ1oWrDyKfpJeggScLuXNa5AHl5bX.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kiedysbylemnormalny: ale taka prawda że jakbyś teraz się zapisał na jakieś sztuki walki to po roku pewnie byś im wszystkim #!$%@?.

A co za tym idzie mógłbyś się do nich odnosic jak ci się tylko podoba. Tylko wyobraź sobie tej fejm i władze gościu.
  • Odpowiedz
@kiedysbylemnormalny: no dobra, w takim razie działaj sprytnie, bo nie wierzę, że masz tam samych takich chadow, #!$%@? jakiemuś bananów i też bys był git.

Wiesz, motyw trochę jak ma filmach, baitujesz i #!$%@? takiego gościa, on myśli że zaraz cię ponizy a to ty niszczysz go.

Zreszta umiesz sobie wyobrazić ile pewności siebie dałoby ci gdybyś mógł się zachowywać jak chcesz bez obawy, że ktoś podaży twoje zdanie no
  • Odpowiedz
@kiedysbylemnormalny: Nienawidzę mentalności przegrywów. Skoro jesteście brzydcy i bezwartościowi to może nie aspirujcie do najładniejszych lasek, tylko znajdźcie sobie „brzydką” dziewczyne, która ma piękne wnętrze skoro uważacie ze wy tez takie macie. Jeżeli natura wam urody nie dała, to może przestańcie oczekiwać tego u lasek, tylko poszukajcie innych wspaniałych cech. Sami możecie sobie przeanalizować dlaczego jestescie gowno warci, skoro oczekujecie od świata kiwatków, dając #!$%@?ą pustynie.
  • Odpowiedz