Wpis z mikrobloga

Chce ktoś kupić Phenibut z jedynej słusznej i bezpiecznej firmy Nootropicsdepot?

20g za 70zł + wysyłka

Dla tych co nie w temacie

Phenibut (Fenibut) to środek nootropowy skutecznie zwalczający stres i niepokój, wprowadzający organizm w stan głębokiego odprężenia. Z tego też względu, Phenibut został doceniony i jest obecnie stosowany podczas misji kosmicznych, gdyż zmniejsza poziom lęku, wykazuje działanie przeciwstresowe, nie powodując przy tym właściwości zaburzających funkcjonowania ruchowego - senności, nadmiernego uspokojenia, dezorientacji. Phenibut ma również doskonały wpływ na poprawę samopoczucia, wzrost motywacji do codziennych działań, a przede wszystkim na wzrost pewności siebie. Dzięki niemu poradzisz sobie w sytuacjach, w których normalnie ciężko było Ci się odnaleźć. Phenibut wprowadzi Cię w stan wewnętrznej równowagi i pozwoli w pełni cieszyć się życiem!


#nootropy #nerwica #depresja #przegryw
coolcooly22 - Chce ktoś kupić Phenibut z jedynej słusznej i bezpiecznej firmy Nootrop...

źródło: comment_wzkuj83IM850ETOHYmrf1ETOR2lam7mM.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rolexarmaniyebut: ja brałem ale z firmy sns. Jedyna rzecz która jak na razie pomogła na #!$%@?. Z tym, że bardzo dziwnie działa. Coś jak alkohol, ale nie tak. Also nie wiem czy to przez to, ale strasznie siadła mi pamięć, albo może mam jakiegoś alzheimera. Zjadłem jedno opakowanie.
  • Odpowiedz
@Rolexarmaniyebut: nie bierz tego jako zmiennik alkoholu, bo tez się uzależnisz. obie substancje działają na receptory GABA, a po odstawieniu phenibutu objawy depresji jeszcze bardziej się pogarszają. jak się mocno uzależnisz to objawy odstawienia są takie same jak przy alkoholu lub benzodiazepinach
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vd1cct: z tym, że ta #!$%@? pamięć utrzymuje się jakiś rok po skończeniu brania. szczerze nie wiem czy to przez to czy po prostu przez wiek i przestanie się uczyć, ale teraz mam mózg jak ci co karają trawę dzień w dzień, nie pamiętam nic i niczego nie kojarze
  • Odpowiedz
Fenibut


@mocny_kfas: chyba nie ma recepty. Ale nawet jeśli, to leki na receptę nie zawierające substancji zakazanych można sprowadzać z zagranicy legalnie na własny użytek - nie można nimi handlować.
  • Odpowiedz
jaka dzienna dawka? na to jest recepta czy nie? da się to jakoś "legalnie" kupić?


@mocny_kfas: 700mg. Nie ma recepty i legalnie możesz kupić nawet w Polsce ale #!$%@? wie co to za źrodła a nootropicdepot to jest najbardziej polecana firma jeśli chodzi o nootropy i pewny towar. Tylko trzeba zamawiać z USA. A ja mam u siebie
  • Odpowiedz