Wpis z mikrobloga

Tak samo mogę się #!$%@? ze te dzieci wyjada sobie do Holandii i tez żadnego wpływu na gospodarkę mieć nie będą


@uwielbiamnalesniki: ale mogą importować polskie produkty( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzieci są dla rodziców i nie powinno się za posiadanie ich płacić, tak samo jak za posiadanie psa czy samochodu.


@uwielbiamnalesniki: odpowiadają za nie karnie przecież( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
no więc ostatecznie silnik włączony pracuje czy nie pracuje?


@precz_z_komunia: W języku fizyki wytwarza tylko ciepło, w potocznym polskim działa/pracuje/jest włączone.

A tak poza tym, czy nie cierpisz przypadkiem na nerwicę natręctw?


@precz_z_komunia: No mówi mi to koleś co chciał mnie z pracy wywalić( ) Ja czekam tylko na co odpowiesz w tamtym wątku, bo się pięknie zaorałeś. Tutaj w sumie też xD
  • Odpowiedz
ale tez mogą ich nie importować, nigdzie nie powiedziałem ze rodzice nie odpowiadają za nie karnie


@uwielbiamnalesniki: Mogą kasę przelewać do Polski, tam pracować sezonowo a potem tutaj wracać. Gdybanie jak nic. Dzieci są rodziców( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
zaorałem się bo napisałem że silnik pracuje?


@precz_z_komunia: Pytałeś czy włączony silnik pracuje a ja Ci odpowiedziałem( ͡° ͜ʖ ͡°) W języku naukowym i zwykłym, ale dla Ciebie to to samo xD

Czy zaorałem się bo nie napiszę Ci gdzie pracuję?


@precz_z_komunia: no pokazujesz, że jesteś kozak co mnie z roboty wywali, groziłeś mi sam osobiście, ponadto nie chcesz powiedzieć z jakiej firmy jesteś(
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak: a czy ja napisałem że to samo? Napisałem że silnik pracuje, i pytałem (nie ciebie) przez analogię (trudne słowo) w jakim celu "silnik pracuje". Nie uważam się za kozaka :) Oczywiście że ci nie powiem gdzie pracuję :) Naprawdę musisz być niezłym idiotą żeby myśleć że to powiem :) Poza tym masz jakiś problem osobisty widzę bo chodzisz po wątkach i szukasz zaczepki żeby tylko potrolować. Dlatego pytam czy
  • Odpowiedz
Napisałem że silnik pracuje, i pytałem (nie ciebie) przez analogię (trudne słowo) w jakim celu "silnik pracuje".


@precz_z_komunia: i dostałeś je, nawet kilka xD

Nie uważam się za kozaka :) Oczywiście że ci nie powiem gdzie pracuję
  • Odpowiedz
@uwielbiamnalesniki: Jak tak patrzę to zawołałeś złą osobę, bo ja do Ciebie nie pisałem pierwszy, tylko Ty do mnie( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dawno przegrałeś argument a ciągniesz to dodając wszędzie lennyface, czarnolisto ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@uwielbiamnalesniki: Właśnie się kapnąłem o jaki wątek chodzi
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak: Nie wiem czy masz kompleks czy szukasz atencji, #!$%@? się w wątek (jak tutaj z tą pracą - sam się zaorałeś myśląc że błyśniesz definicją pracy z wikipedii - w końcu nie napisałeś czy włączony silnik pracuje czy nie pracuje - umiesz na to pytanie odpowiedzieć? Czego dostałem "kilka"? :-) Jeszcze piszesz że grożę ci utratą pracy, chociaż jednocześnie uważasz że jestem bezrobotny :-)
  • Odpowiedz
Nie wiem czy masz kompleks czy szukasz atencji, #!$%@? się w wątek (jak tutaj z tą pracą - sam się zaorałeś myśląc że błyśniesz definicją pracy z wikipedii - w końcu nie napisałeś czy włączony silnik pracuje czy nie pracuje - umiesz na to pytanie odpowiedzieć? Czego dostałem "kilka"? :-


@precz_z_komunia: Masz kilka definicji pracy i ciągle Ci piszę, że w fizyce to jest ciepło a nie praca( ͡°
  • Odpowiedz
  • 1
jak już zalejesz kiedyś foremkę to zobaczysz że macierzyństwo i tacierzyństwo to jest praca, chyba że będziesz miał w dupie rozwój swojego potomka


@precz_z_komunia tacierzyństwo lol w sensie ojcostwo?
  • Odpowiedz