Wpis z mikrobloga

Mam fobie społeczną , jestem ćpunem , jestem bezrobotny od 2 lat , miekszam z rodzicami którzy uważają mnie za pasozyta i niezaradną ciote .
Mam 23 lvl nie mam kolegów i z nikim nie rozmawiam oprócz aptekarek kiedy kupuje tabletki na kaszel by sie naćpać i przez chwile zapomnieć o tej wegetacji.
Jestem słaby fizycznie , jestem głupi , mam słabą pamięć i problemy z liczeniem i prostymi czynnościami.
Nie potrafie rozmawiac z ludzmi , mam brzydki głos , mówie niewyrazne i jak sie zestresuje( a to zdarza sie czesto) mówie jeszcze ciszej i niewyrazniej.
Nigdy nie dotykałem samicy ludzkiej ( oprócz mojej matki) , kiedy widze ładną loche dostaje napadu wstydu i czerwienie sie oddalając sie jak najszybciej od owej loszki.
Jestem nieprzystosowany do życia , zdałem z problemami szkołe srednią na mature byłem za głupi . nic nie potrafie robić oprócz grania w gówno gierki o oglądania seriali i filmów.
Nie chce mi sie żyć i nie mam pieniedzy na cpanie . rodzice.mnie nie znoszą i sam siebie.nie znosze.
Jak moi rodzice umrą to chyba walne sie pod pociąg jak nie szybciej
Aha jedyny plus to mój wzrost 190cm. Ale co z tego jak waze 65 kg i wyglądam jak niedożywiony ćpun
#przegryw
kuba-jikj - Mam fobie społeczną , jestem ćpunem , jestem bezrobotny od 2 lat , mieksz...

źródło: comment_A0GFyQHDazUgk8hRBNK8oqcopuTh6aKz.jpg

Pobierz
  • 11
@kuba-jikj: to przez ćpanie i myślenie - błędna pętla. Mam tyle lat co ty, nie mieszkam z rodzicami, pracuje super branży (pozdroIT), wszystkie moje różowe dotychczas to modelki 906090 a i tak jak się przećpam to leżę w łóżku do 15, mam ochotę skoczyć z mostu albo wstawiać posty na tag #przegryw i się użalać. Przestań ćpać, przeprowadź się do innego miasta, jak nie będziesz mieszkać z rodzicami to musisz ogarniać