Wpis z mikrobloga

xDD prawica nie potrafi przekazać informacji bez kilograma sensacji, dwóch ton własnych, bzdurnych opinii i chochołów, czy jak to jest? Tagujcie to #rakcontent


@Nieprzyjazny_Ziemniak: Dobra, nie sugeruj proszę, że niektórzy na lewicy nie robią tego samego... Musisz sprowadzać całą swoją opozycję polityczną do poziomu jakiegoś losowego kretyna z internetu?
  • Odpowiedz
@mercedes_amg: Nie wiem kto to jest i czy to fejk czy nie, ale wyrok wygląda normalnie jak przy takich sprawach i tego nigdy nie pojmę. Dla mnie handel ludźmi, zmuszanie do prostytucji, gwałcenie, zmuszanie to jest taka abstrakcja, że się w głowie nie mieści i karałbym taki proceder jak morderstwo czy pedofilię maksymalnymi wyrokami. Przecież takie babeczki są trzymane w jakiś piwnicach gwałcone setki razy i traktowane jak bydło.

A
  • Odpowiedz
@Poro6niec: Od recydywy też słyszałem że od kilku lat "to już nie to co kiedyś", ale mimo wszystko taki więzień jest odseparowany, pilnowany a i tak zdaży się że gonga solidnego zarobi. Gwałtów jest znacznie mniej, to fakt.
  • Odpowiedz