Wpis z mikrobloga

#webdev Mirasy czy dobrze robie usuwając klientowi stronę z jego serwera i nie wyrażając zgody na jej wykorzystywanie? Nie jest skończona i kończę ją powoli ze względu na brak czasu. Klient sie zdenerwował i chciał szybkiego zakonczenia, bo weźmie kogo innego. Ustalilem nowy termin wznowienia prac, ale gdy się odezwałem klient stwierdził, że ktoś inny już robi stronę, a mi nie zapłaci pomniejszonej kwoty od ustalonej za pełną stronę. Dlaczego? Bo nie jest skonczona. Na prośbę dokonczenia jej i rozliczenia sie za całość, klient wywodzi, że znowu będzie musiał długo czekać na skończenie i nie chce tyle, czekać ()
  • 5
@Char0n: nie jestem pewien czy zgodnie z prawem możesz skasować, ale oczywiście kasuj ( ͡ ͜ʖ ͡), nie zapomnij tylko też poprzeć tego jako papierem typu wezwanie do natychmiastowego zaprzestania z bezprawnego korzystania czy coś (nie udzieliłeś bowiem licencji na korzystanie z Twojego produktu ani nie "sprzedałeś" im praw autorskich), bo inaczej poproszą swojego dostawcę o przywrócenie backupu i tyle będzie z tej "volty".

Dla wzmocnienia