Wpis z mikrobloga

Oski zakochany po uszy, jak tak dalej pójdzie to operacja długo nie potrwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak chcesz być na bieżąco to śledź #operacjabanan

Wołam: @tristsram @nordsjelland @4500 @Panjanpan
@Cybek-Marian @miwex @sanchopancho @mateosi @buczubuczu @Heady1991 @Trashq
@Mandarlin @Thexil @Szkocik @FHA96 @grondir @dr3vil @TfarukBartus @pijekubusplay @johnnyMetalowy @darkelf @Jankez @filip-kil
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #s----------e
K.....r - Oski zakochany po uszy, jak tak dalej pójdzie to operacja długo nie potrwa ...

źródło: comment_bUos30xnFdydND1JK8g1vxXJJptZvwMh.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Konor_MakGregor: Wąski, jak ty mnie zaimponowałeś w tej chwili :D możesz śmiało mnie wołać. W sumie trzeba było pochwalić się na wykopie dopiero po całej akcji na wszelki wypadek, żeby nie dotarło to do gościa, bo to niedługo będzie w gorących śmigać. Ale jak już wyszło to przynajmniej w komentarzach dostaniesz cenne rady od mistrzów s----------a ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Konor_MakGregor: No i po bananku xd tak się jedzie z tym k-------m. Mam kumpla co ma podobne wspomnienia ( typ nie tyle co jest bogaty, jego stary jest j-----m milionerem ma olbrzymią fabrykę, chyba podsunę ziomkowi pomysł, z tym, że on wyszedł z przegrywu i jest pełnoprawnym normikiem,ale takim ok, krzywd z dzieciństwa się nie zapomina, chyba mu podsunę pomysł )( ͡° ͜ʖ ͡°) Oby akcja
  • Odpowiedz
@grondir: Trzymam kciuki!
@JohnRandom: W skrócie: Byłem w młodości dreczony fizycznie i psychicznie przez pewnego bogatego dzieciaka który dostał mercedesa i firme po ojcu za frajer (a typ ledwie skoczył liceum bo ciagle chlal i imprezowal za hajs starego). Terazbze swoja partnerka spodziewa sie dziecka, ale wiem ze niezly z niego lovelas wiec zrobilem fake konto na tinderze i próbuje sie z nim umówić na s--s, screeny później
  • Odpowiedz