Wpis z mikrobloga

@TheAwaken: Szkoły tego typu moim zdaniem istnieją by można legalnie pobierać różnego rodzaju zasiłki czy renty. Sam krótki czas z takiej opcji korzystałem, ale nie ma tam żadnego sensownego programu nauczania.
Jeśli chcesz zwiększyć swoje kwalifikacje zawodowe postaw na konkretne uprawnienia czy umiejętności.
Dla przykładu zdobycie uprawnień spawania mig, uprawnień na żurawie, nauki programowania.
  • Odpowiedz
@Jechanka: mi nie chodzi o to czy tam patola chodzi czy szlachta, podskoczy mi sebuś to w łeb dostanie i pójdzie z płaczem do mamusi. Chodzi o pozi nauczania, trudności czy bardzo dokręcają śrubę i czy moge sobie iść na szluga np w trakcie wykładu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TheAwaken: nawiązując do tego co napisałeś do drugiego kolegi, w tej szkole panuje taki luz i brak dyscypliny, że będziesz mógł zachowywać się jak w przedszkolu, poziom skomplikowania programu i trudność w jego zaliczeniu hmmm żenujące

piszę serio z doświadczenia xD

po co tam idziesz, skoro w planach masz iść na studia?
  • Odpowiedz
@TheAwaken: Zawsze możesz się zapisać na próbę. Jak się nie spodoba to już więcej nie przyjdziesz po prostu. Kary za to żadnej nie ma, tylko list przyjdzie ,że zostałeś skreślony z listy słuchaczy
  • Odpowiedz
@PlonaceSiodlo: no to mi nic więcej nie trzeba. Zaliczyć i tyle. Tym lepiej jak będzie jak na maturce będzie po 80-90%. Na historii czy geografii co znam dość dobrze te przedmioty mi zależy i w tym kierunku chce iść. A nie to że tam chcę. Jestem obecnie w innej szkole i perfidnie nagle mamy płacić po 80 zł. A za maturę, brak frekwencji i egzaminy też ciągną cebuliony. I cały
  • Odpowiedz
podskoczy mi sebuś to w łeb dostanie i pójdzie z płaczem do mamusi.

i czy moge sobie iść na szluga np w trakcie wykładu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@TheAwaken: Na pewno odnajdziesz się w Cosinusie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TheAwaken: to najlepsza skzola do jaikiejmzoes zpojsc jelzei chodiz o liceum byłem na caly rok może z 6 razy w szkoel tlyko się dopisać .polecam .zdałem bez problemu nawet rozszerzneie na lekcji z przemdiotu rozszeszrznego byłem raz ale za to miałem wiedze dlatego zdałem bez problemu .
  • Odpowiedz
najwzniejsze zby przyjść na testy pod koniec ,to chyab ejdyna skzola która wypelnia prawo w Polsce bo w prawie ejst ze 3 oceny na semestr i taszkola tak ma ze 3 oceny na semestr a wieksozsic skzol macie 10 kartkowek w tygodniu a ocen na semstr z 200 + 10 sprawdizanow to nie ejst zgodne z prawem . prawo mowi o 3 ocenach na semstr
  • Odpowiedz