Wpis z mikrobloga

@StraznikZawartosci: Wybierz poprawną odpowiedź dotyczącą najbliższej przyszłości:

A) Przynajmniej jeden artykuł na GOL / Eurogamer / Innym, dosyć popularnym serwisie o złamaniu Metro w mniej niż tydzień od wydania gry
B) Radość i inside żarty ludzi w każdej sekcji komentarzy związanej z Metro, którzy czekają rok aby kupić Metro na Steamie bo Epic to gówno lub w ogóle sie wkurzyli na tyle, że nie zamierzają kupować
C) 4A Games znowu płacze
  • Odpowiedz
@Alx265: @Dmnoiik: Ja bym poczekał na repacka od FitGirl, ale jak już pobierać to z zaufanych userów na TPB. Strona mająca w nazwie grupę crackującą gierki nie jest czymś, czemu bym zaufał. Zasady sceny są bardzo surowe i nie pozwalają na jakąkolwiek komunikację "ze światem", a co dopiero #!$%@? stronę tworzyć z własnymi crackami xD Zwyczajnie jakiś śmieć żeruje na takich grupach i teraz połowa młodych piratów myśli, że to
  • Odpowiedz
@RavunNevah: Parę razy pobeirałem i było czysto o ile mówimy o tej samej bo zapewne jest kilka odmianów Skidrowcrack, skidrowreladed, codexcrack itp ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z tyvh gówno stron to najgorsze jest chyba IGG nie dosc ze jakis czas temu mi antivir z czymś wyskakiwał to teraz jak czytałem jakieś własne DRM wprowadzili xDDD Ja czekam aż u mateczki Rosji się pojawi, dobra prędkość będzie (
  • Odpowiedz
Dobra, panie i panowie. Oficjalnie jest wstawka na rarbg.to. Czyli torrent już śmiga po necie. Zachęcam do seedowania i życzę udanej rozgrywki w Metro.
Swoją drogą Metro 2033 i Last Light były wspaniałe.
  • Odpowiedz
Jedynka i dwójka zyskały całkiem dobre oceny na Metacritic i innych portalach. Mnie osobiście się podobała, klimat wciągnął mnie całkowicie. Fabuła była dosyć ciekawa, na pewno nie mówiła, która ze stron jest dobra lub zła. Dwójka podobnie, a zakończenie nie było takiego łatwe do odgadnięcia. W Exodus jeszcze nie grałem, ale oceny też ma dobre.
  • Odpowiedz