Wpis z mikrobloga

Heh, ale miałem dziś #!$%@? dzionek, pełen rozpaczy, nadziei i podnieceń.
Dziś, od drugiej lekcyjnej mieliśmy specjalne lekcje uczące towarzystwa, z taką zabawową babką, podczas tych ,,lekcji" czyli zabaw:
1) zostałem kilkakrotnie opluty (zignorowany)
2) zostałem podniesiony przez parę osób, w formie ,,przytulasa" i skomplementowano moje oczy, no cóż, nie powiem, że mi się to nie podobało, gdy ja, szczur 165 cm zostałem podniesiony przez byka 185 cm, ehh moje pedalstwo się odzywa
3) dobrało mnie w parze z ala Szarą Myszką do której od lat, znaczy się na którą zerkam jak ona nie patrzy, bo mi imponuje... Ma świetny głos, jest miła, nie pluje na mnie jak inne szare myszki ( o tym później ) ma talent literacki, talent do mówienia itp itd Jest nawet ładna, ma miłą twarz, może niezbyt podobający mi się układ kości na twarzy, taki podłużnym... No nosi czasami też kocie uszka, ładne swetry, kolorowe soczewki itp... Wybaczcie, no ale ja wiem kim jestem i sobie nadziei nie robię, ale fajnie było...
4) patrzyliśmy sobie w oczy przez 30 s, jedna ,,szara myszka" sama mnie złapała, i tak się gapimy, ja próbuję się nie uśmiechać, a ta #!$%@? ryczy ze śmiechu, gdy babki ogłasza koniec ta odbiega ode mnie w parę sekund... To ta, ,,szara myszka" co normalnie udaje taką słooodką i nieśmiałą, a jak spierdox podejdzie to chamskim głosem mówi ,,#!$%@?"

No i co? No nic, dla ludzi #!$%@? nie mają litości na świecie, pozdrawiam Wielkopolskę
#przegryw ##!$%@? #tfwnogf #gorzkiezale #szkola #niebieskiepaski #przemyslenia #szaramyszkadlaanonka #teczowepaski
M.....n - Heh, ale miałem dziś #!$%@? dzionek, pełen rozpaczy, nadziei i podnieceń.
...

źródło: comment_aRD3xjcczvR3acnj9FdolmQNSsAS6wZI.jpg

Pobierz
  • 25
@Mandarlin: Niestety często tak bywa że wydaje Ci się ktoś sympatyczny, dopóki go nie poznasz. Jeszcze nie raz się zdziwisz. Ale kiedyś w końcu pozytywnie się zdziwisz. Postaraj się podnieść swoją samoocenę.
Pozdro ( ͡º ͜ʖ͡º)
@KozussziJB: #!$%@? od Ciebie na odległość jak od Gdańska do Nowego Yorku. Chłopak pisze historię życia, a ty dodajesz sobie jakieś atuty, jaki ty byłeś kiedyś fifarafafo #!$%@?, czego nie robiłeś, taki fiu fiu.
Przynajmniej on napisał otwarcie, nie obrażając nikogo, a Ty się do niego przytrzasnąłeś jak knaga spermiarza w zamku rozporka. Daruj sobie takie piehdolenie i idź pobiegaj i #!$%@?ć Falubaz!