Wpis z mikrobloga

@inrzynier: podajesz przyklad, ktory nie ma zadnego zwiazku ze sprawa. AC to zupelnie inny produkt niz ubezpieczenie od prowadzonej dzialalnosci gospodarczej, poza tym bardzo rzadko sprawa jest tak prosta jak to przedstawiles. pomijam juz fakt, ze to ze ktos przegral sprawe tez nie jest argumentem - bo wiele razy w swojej praktyce zawodowej widzialem, jak ktos kto mial racje przegral sprawe, po prostu dlatego, ze byl debilem, nie znal procedury i
@Certcvq: nowe przepisy weszły już januszki chcą obchodzić i u mnie też Ukrainiec jakiś pracuje ... nie dość że emeryci psują rynek to jeszcze ukry bo nie wie nawet że za coś odpowiada to i za małą kasę będzie robił
@Kleki_Petra fantastycznie że pytasz, ubezpieczyciel się wypnie a Polak pozwie Ukraińca pozwem cywilnym i złoży zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa tu fałszerstwa, Ukrainiec sprawy przegra, dostanie odsiadkę albo zawiasy a tyle hajsu na dźwig nie będzie miał więc pat ... istnieje też możliwość że Ukrainiec jak będzie miał resztki rozsądku #!$%@? do siebie i tyle go widzieli
@bArrek: Chodzi o to, że cięzko uwierzyć że właściciel nie miał AC na ciągnik siodłowy. Znam klienta, bo robiłem mu parę ubezpieczeń, między innymi ubezpieczenie nieruchomości i mienia w firmie. Sam mi to opowiedział, delikatnie mówiąc to zbyt szczęśliwy nie był ale ja też tematu dalej nie ciągnąłem co dalej z tym ukraińcem, bo w sumie to nie moja sprawa.
@Furiat: prześwietlą papiery Ukra to ubezpieczenie pójdzie się chędożyć


@totem: do tego pamiętaj, że stratą nie jest tylko fizyczne uszkodzenie maszyny, ale też straty spowodowane za to, że ta maszyna nie pracuje. Od ręki zastępczej nie da się znaleźć, to też zresztą dodatkowe koszty.
OP - Certcvq wrzucił tekst i potem się nie odezwał ani razu a ludzie się podniecają. Obrazka, wyjaśnienia, potwierdzenia - zero. ZAKOP za marnowanie czasu czytelników.