Wpis z mikrobloga

SPIERDOTRIP - zakończenie

Spierdotrip zakończyłem spotkaniem graczy z twórcami polskiej dynamicznej gry MMORPG, w której mozna grać aż 6 profesjami (w tym wojownikiem) - jest organizowane raz do roku. Jestem z siebie zadowolony, bo mogłem wiele razy wykazać się specjalistyczną wiedzą. To jest to wieloletnie doswiadczenie, w końcu na jesień będzie 10 lat jak gram w ta grę. Szczególnie ostatnie 2 lata to jest najbardziej prężny rozwój mojej przygody z tą grą. Oczywiście takie wyniki to efekt wielu godzin poświęconych na codzienne doskonalenie swojego konta, ale przecież nie mam dziewczyny przez karłowatość 168,5cm, polacki ryjec 1/10 i zakola, także mam dużo czasu, który poświęcam właśnie na polską dynamiczną grę MMORPG, w której można grać aż 6 profesjami (w tym wojownikiem).
A teraz czym prędzej uciekam z tego katowickiego burdelu. Tej nocy, nocy 19. lutego 2019 nigdy nie zapomnę, kiedy w rytm orgazmowych okrzyków p0lki zza ściany leciały łzy po moim polackim ryjcu 1/10. Na pewno mój króliczek Benek stęsknił się za mną i jak tylko przyjdę to od razu poliże mnie po zakolach, mój kochany króliczek Benek. No i oczywiście odpale polską dynamiczną grę, w której można grać aż 6 profesjami (w tym wojownikiem).
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #p0lka
k.....y - SPIERDOTRIP - zakończenie

Spierdotrip zakończyłem spotkaniem graczy z tw...

źródło: comment_WF0XO7FOA5tJZAgStuOlq66SxYx29Oj3.jpg

Pobierz
  • 10