Wpis z mikrobloga

@KiraQueen: gruba zbiorowa paranoja bracie

Właśnie udowadniamy na wszelkie sposoby, ze nie jesteśmy antysemitami i że pomogliśmy Żydom stosując skrajny antysemityzm...grają nami jak cymbałkami z przedszkola...
  • Odpowiedz
@mikau a historie Polski znasz? Niemcy dalej nienawidzą Polaków wiec czemu mam ich wspierać? Zresztą nie widzę różnicy w jakości produktów z Niemiec a Francji czy Włoch lub Polski.
  • Odpowiedz
@MeetU Bo lepiej żeby Żydzi na całym świecie nie zaczęli bojkotować naszych produktów, ale ktoś kto nie zna się na gospodarce może uznać to za "dobry" pomysł.
  • Odpowiedz
  • 12
@KiraQueen jaka paranoja. Izrael prowadzi z nami wojne informacyjna, bojkot gospodarczy to dobrowolny sposob na reagowanie przez zwyklego obywatela. Nikt nie kaze ci tego robic, to sugestia i propozycja dzialania. I jezeli uwazacie, ze jest to "antysemityzm" i "faszyzm" czy "nazizm" to gratuluje wypranych beretow.
  • Odpowiedz
co jest złego w bojkocie?


@MeetU: choćby to, że wartość importu z Izraela w porównaniu do całego importu do PL w 2018 to około 0,001%... Poza tym znacznie więcej eksportujemy do Izraela, więc to oni mogą nas bardziej dotknąć. Pomijam aspekty wizerunkowe.
  • Odpowiedz
@mikau mieszkam w mieście gdzie jest sporo Niemców na moim osiedlu 75% ludzi to Niemcy którzy kupili sobie domy na emeryturę i uwierz mi ze naprawdę nie lubią Polski. A Ty masz inne doświadczenia a z tym? Kupujesz Siemensa który produkował piece gazowe w Oświęcimiu czy VW może?
  • Odpowiedz
@Caracas: nie, po prostu #!$%@? nie mam bólu dupy czy ktoś mnie lubi czy nie
#!$%@? cały wykop zasrany jakimiś wpisami o żydach, bo temat "ciapatych" już się znudził i Ukraińcy też przestali być w modzie. Na pewno dzisiejszy producent VW nie robi nic jak wali sobie do tego że kiedyś VW jeździli naziści, no spuszcza się prosto na siedzenia aut które potem wysyła do Polski.
I tak, znam Niemców
  • Odpowiedz