Wpis z mikrobloga

Smoku wiesz co mi się przypomniało? Ta motywacja od Maurizio Sarriego na Stamford Bridge z United, co Zola wyszedł gdzieś do ubikacji na 15 minut, tam kogoś spotkałw korytarzu i pozostał poza szatnią i chłopaki opowiadają, że Maurizio Sarri rozpisał mecz United.
Panowie, United, co ja Wam powiem, 11 meczy bez przegranej w Lidze i Pucharach Angielskich. 20 krotni mistrzowie Anglii, 12 pucharów Anglii, 3 razy wygrana Liga Mistrzów. Ander Herrera? Doświadczenie, fenomenalna gra, prowadzenie piłki. Prawa obrona? Young? No co ja Wam będę mówił, Panowie to jest maszyna, ten gigant. Środek obrony? Tam wtedy, Paul Pogba? Pogba Paul? Widzieliście, Pogba rozegranie, Mata. Mówi Jorginho nawet do niego nie skacz, bo nie ma sensu. Lewa obrona? Luke Shaw? Przecież to jest mój tżw, jak on się rozpędzi to jedzie linia w linię, mówi z dorzutką. Mówi Rashford? Panowie, no co ja Wam Panowie no co ja wam. Nie ma co podchodzić na 2 metry, bo to jest ośmieszenie z kanałem, przejście, zawinięcie. No z przodu? Lukaku? Lukaku, to nawet nie próbujcie wychodzić, łapać na spalonego, bo nie ma szans I tak siedzą przy nim Ci, za chwilę trzeba wyjść 80 tysięcy Stamford Bridge. Wszedł Gianfranco Zola do szatni, popatrzył na tablicę... I mówi, Panowie United? To jest przeszłość
#chelsea #united #bpl #pilkanozna #mecz #misjafutbol
Pobierz M.....1 - Smoku wiesz co mi się przypomniało? Ta motywacja od Maurizio Sarriego na St...
źródło: comment_kvPZVpc1hkSlTqG9R0P7Nhu5EQ3Z2eFu.jpg
  • 14