Wpis z mikrobloga

  • 41
Witam wszystkich... Poszukuję osób które zostały oszukane przez rodzinę Williams. Wierząc w ich przemowy, uwierzyłem że ten gównozespół wystartuje w tym roku z Kubicą na czele... Kupilem bilety na Węgry dla całej rodziny zamiast obejrzeć w telewizji... Kupiłem je za pieniądze które miały iść na wymarzonego Passata w TDI. Wydałem łącznie 1200 euro.. Jestem na ten moment 3 tys zł w plecy... A teraz do sedna poszukuję osób które dały się naciągnąć tej zgrai oszustów tak jak ja. Proszę również o wszelkie informację o nich na pw... Będę szykował pozew zbiorowy, przeciwko tym sku... Proszę o jak największy odzew...im więcej osób dołączy do pozwu tym lepiej...

#kubica #f1 #heheszki
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dorken: Rok 2020 - Fakty TVN. 19:00
Mineła 19
Na Fakty zaprasza Diana Rudnik
- Nie będzie odwrotu. Już od początku dnia protestują pod sejmem PaddyLowcy. Domagają się oni spłat swoich długów i wnoszą postulat o dymisję ministra sportu Daniela Obajtka, oraz Premiera Mateusza Morawciekiego. Uważają oni że niepowodzenie zespołu Williams było oczywiste, więc swoją postawą i kontraktami i zapewnieniami , przychylili się, do narażenia Polaków na stratę wielu Milionów
  • Odpowiedz