Wpis z mikrobloga

#wegry #autostrady #autostrada #viatoll #viaauto

Cześć, mam pewien problem. W maju jechałem węgierską autostradą. Oczywiście kupiłem winetę.
Sprawdziłem nawet po google maps moją trasę, że zatrzymałem się kupić winetę.
Podejrzewam, że Pani z okienka zrobiła literówkę przy wpisywaniu rejestracji samochodu.
Teraz dostałem 2 x mandaty po 400 zł za brak winety... Przypominam, jechałem po węgierskiej autostradzie w maju.

Samochód jest na #leasing i leasing już opłacił mandat.
Niestety, pokwitowanie już wyrzuciłem bo kto by je trzymał od maja.

Pisałem maila na adres: ugyfel@nemzetiutdij.hu, ale nie dostałem jeszcze odpowiedzi.

Pytanie czy jest ktoś może na wykopie z językiem węgierkim, albo spotkał się ktoś z podobą sytuacją?

#motoryzacja
kreatynamonohydrant - #wegry #autostrady #autostrada #viatoll #viaauto

Cześć, mam ...

źródło: comment_P1zNaUDoxdZ8JxcBd70ds1jHFYC8lVVE.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@absoladoo: @kreatynamonohydrant: Pani jak kupujesz winietę i podasz numery, przed wysłaniem raz jeszcze pokazuje Ci długopisem, czy dobrze wpisała numery. Teraz to już może być raczej po frytkach. Jak nie masz pokwitowania to z ego nic, a ten mandat to dostałeś dwa razy tego samego dnia ?
Jezeli w ciągu 24h dostałeś dwa razy to od jednego sie możesz odwołać.
  • Odpowiedz
@kreatynamonohydrant: A, jak za różne drogi to nie. Możesz odwołac się jakbyś np dostał dwa razy mandat za autostrade np M3. Mi raz z Włoch mandat przyszedł po 13 miesiącach, nie zapłaciłem i jak pojechałem znowu do IT to carabinieri mnie ściągneli odrazu ;(
  • Odpowiedz