Wpis z mikrobloga

@AdelbertPeel ale mi zaimponowałeś. Brawo. Ja chciałbym jeszcze zauważyć, że znakomita większość tych co tak łatwo przychodzi im wyśmiewanie innych sami nie mają dystansu do siebie, łatwo się obrażają i reagują agresywnie na żarty skierowane w ich kierunku.
  • Odpowiedz
Przypomnę nie którym idiotom tutaj jeden ważny fakt ze nie każdy ma nadwagę bo #!$%@?. Zreszta spójrzcie na siebie, ci którzy najczęściej maja największa bekę z takich osób sami wyglądają jak gowno i się dowartościowują osobami które gorzej od nich wyglądają.
  • Odpowiedz
@AdelbertPeel:
Dziwne, że moja ex gdy się poznaliśmy ważyła ~80kg (karzeł jakieś 160cm), miała problemy z głową (była #!$%@?, brała jakieś tabsy), miała Hashimoto (już chyba gorzej z tarczycą nie można trafić) , a jakoś w trakcie naszego związku zrzuciła ponad 20kg. Dieta i aktywność fizyczna to odpowiedź dla pewnie jakichś 95% ulańców, ale nie, lepiej robić z siebie ofiarę albo forsować "plus size" , byle tylko nie narazić się
  • Odpowiedz
dajta spokój kobiecie i zostawmy temat. Widac, ze kobieta ma niskie poczucie własnej wartości i nieźle ją to podlamało. Mam nadzieję ze Hamburger ją przeprosi za to.


@innigri: ZA CO? Na basen zrzucić to sadło, żreć mniej. Jedyna droga to ta trudna droga.
  • Odpowiedz