Wpis z mikrobloga

@AdelbertPeel: nie #!$%@?.
Tarczyca za każdym razem kiedy ktoś jest gruby jest wymówką, za każdym #!$%@? razem.
Ale po pierwsze to się leczy hormonami, po drugie to zwalnia metabolizm czyli wystarczy mniej #!$%@?ć.
Sam jestem grubasem, 99kg i teraz staram się od tej wagi chce odbić w dół, w życiu by mi nie przyszło do głowy zwalać tego na tarczycę czy inne gówno.
Jadłem za dużo śmieciowego żarcia i miałem
  • Odpowiedz
@karoozela: To zmienia, że w tej chwili każdy komu się zrobiło smutno jak mu się wypomina nadmiar kilogramów, jest broniony bo ma zaburzenia psychiczne, chorobę tarczycy i zaburzenia odżywienia. Nie - jest za gruba, bo ma nadwyżkę kalorii.

Sam mam niedoczynność tarczycy, ale łykam piguły i trzymam wagę. Moja nadwaga wynika tylko i wyłączenie z mojego lenistwa.
  • Odpowiedz
@czupek co to znaczy jest broniona? To, że sporo osób postanowiło wyrazić, że nie przyłącza się do wyśmiewania kogoś? Moim zdaniem to zwykłe chamstwo się z kogoś śmiać, niezależnie od powodu i tyle
  • Odpowiedz
Moim zdaniem to zwykłe chamstwo się z kogoś śmiać, niezależnie od powodu i tyle


@karoozela: No to jest twoje zdanie... Kto odpowiada za to jak wygladasz jak nie Ty? Zle nawyki zywieniowe i potem wychodzi takie "cos"
  • Odpowiedz
Naprawdę nie trzeba mieć jakiejś wielce chorej tarczycy czy innych problemów zdrowotnych, żeby łatwo się zatłuszczyć. Niektórym trudno zrozumieć, że nasze organizmy, nasze układy hormonalne nie są identyczne 1:1. Są ludzie, którzy choćby nie wiem ile #!$%@?, i tak nie utyją a po przeciwnej stornie barykady są osoby, które muszą mieć niski poziom kalorii, żeby nie tyć.

Oglądałem jednego vloga tego kulturysty z KFD - "Agresywnego Wojtka". Mówił, że waży coś ok.
  • Odpowiedz
@AdelbertPeel: Jakos dużo się w ostatnich dwóch dekadach narobiło tych zachorowań na tarczycę. Skoro jest chora to powinna się leczyć, chociaż podejrzewam, że nawet diagnostyki nie robila.
Rozumiem, że nie będziesz miał problemu z tym, że kiedy jebnie jej serce na zawał i będa jej musieli robić bypassy albo przeszczep, to pójdzie z twojej kieszeni, bo jej się nie chciało zadbać o siebie, kiedy był na to czas i byłoby
  • Odpowiedz