Wpis z mikrobloga

@KornixPL: ja bym się wstydził tym jeździć bo uważam ze tył jest szkaradny ale to tylko wygląd. Ogólnie auto dopracowane oprócz skrzyni biegów i zajebiscie trzymające się drogi. Polecam test petrol head number one na youtubie.
ja bym się wstydził tym jeździć bo uważam ze tył jest szkaradny ale to tylko wygląd. Ogólnie auto dopracowane oprócz skrzyni biegów i zajebiscie trzymające się drogi. Polecam test petrol head number one na youtubie.


@alvaro1989: Ma coś w sobie, rozumiem, że może się nie podobać, ludziom podoba się CH-R a dla mnie to na równi z multiplą jest.

jak każdy 15latek spokojnie, przejdzie


@kipowrot: A to jest jakaś lista
@KornixPL Przesadzone spoilery, masa atrap, zawieszenie które nie sprawdza się w codziennej jeździe... W sumie może dobrze, że dali sobie spokój z Prelude.
@jourska: trochę może skrzypiały fotele, świeciła mi się kontrolka ABS i nie działał, po czym okazało się, że gdzieś tam wisiała luźna wtyczka, po wpieciu wszystko śmigało. Zrobiłem nim z 20 tys kilometrów w niecały rok i jedyne co to na dzień dobry był zmieniony rozrząd i płyny ustrojowe. Przed sprzedażą zaczęło szumić łożysko, które zmienił sobie kolejny właściciel, jeździ nim do dziś i nie chciał odsprzedać :(
Poczytaj opinie o aucie uzytkownikow, rzadko kto ma problem.


@RatKing: no, na przykład mój kolega nie ma problemu, bo oddał auto z rękojmi i kupił takie, którego konstrukcji ktoś nie #!$%@?ł xd
@RatKing: kupił inny model przecież xd po 7 wizytach w serwisie miał dość.
Aczkolwiek nie zdziwię się jeśli np. w nowym roku modelowym coś przeprojektowali i teraz są ok
@kuraku: Nic nie zmienili. Kolega zaczal po prostu mniej katowac ( ͡º ͜ʖ͡º) Widzisz, to jest spoko, ze tak tanio mozna miec auto z zacieciem sportowym, ale jojczyc, ze sie cos zepsulo od katowania jest brzydko. Nie ma popsutej skrzyni z niczego, a gdyby byl blad w konstrukcji, bylby o wiele czestszy.