Wpis z mikrobloga

@RatKing: jestem ciekaw, czy chociaż masz to auto że jesteś taki pewien że nie ma wady? czy tylko bronisz tej marki w imię kij wie czego? ;) tak jak kilka jutuberów którzy namiętnie ostatnio kręcą filmy opłacone przez centralę z Warszawy gdzie w każdym podkreślają że skrzynia nie zgrzyta (tak jakby to była jakaś cecha którą warto się chwalić) :D
Tak się składa, że to auto mam, ma i kilka osób
@nitrotoxin: Chce to auto, wiec przerzucilem caly internet. Jestem czlonkiem grup TR, pytalem uzytkownikow tego auta. Skrzynia jest ok, poki ktos jej nie katuje. Scenariusz jest prosty: katujesz, masz #!$%@? skrzynie.
@RatKing: nie wiem jaki internet przerzuciłeś, ale przypadków uszkodzenia skrzyń jest pełno, nawet nie musisz brać naszego rynku pod uwagę ale chociażby stany lub UK. O rozpatrywaniu gwarancji przez HME są nawet memy.
Ja nie katowałem swojej skrzyni, tak samo reszta, zresztą co rozumiesz przez katowanie? po torze nawet nie jeździłem :D serio wierzysz że ludzie tylko w tych modelach mylą kolejność noga-ręka? :D
ale spoko - wiesz widzę lepiej, zawsze
@nitrotoxin: Wiem lepiej, kilka przypadkow w Polsce nic nie zmienia. Juz daj se siana, ja mam wyrobiona opinie. 99% uzytkownikow nie narzeka na skrzynie. Tego sie trzymam, a nie z dupy opowiastek twoich kolegow.
@nitrotoxin: Nie zesraj sie. Nie masz tego auta i pieprzysz, jestes zerem wiarygodnosci. Boli cie dupa z zazdrosci chyba. Mam relacje od ponad 150 osob na temat skrzyni, zaledwie 1-2 osoby cokolwiek slysza i czuja, takze #!$%@? ze swoimi kolezkami zmyslonymi i kup sobie jakas 20 letnia sportowa marke premium do katowania pod tesco.
@RatKing: typie jak nie mam tego auta jak mam 21kkm nakulane :D mam Ci zdjęcia pokazać? opinie rzeczoznawców? i tak nie uwierzysz :D
A 150 osób to może ma to auto (FK8) w PL w całości bo limit był 160 sztuk na rok dla PL, teraz wyszło że jesteś zwykłym trollem, dobrze płacą w Hondzie za robienie z siebie szmaty?
@RatKing: no nie do końca taka sama, bo nie pasuje :P sprzęgło jest chociażby inne, w FK2 masz dwumas a w FK8 lekkie koło, no ale ja to wiem bo musiałem się przebić już przez beton w ASO :) po co ta spina typie, próbuje Ci oszczędzić nerwów...