Wpis z mikrobloga

  • 0
@RatKing To, że bardzo miło wspominam stare Prelude, tak samo jak stare Civic type R. Honda projektując najnowszą wersję sportowego Civica poszła w (moim zdaniem) trochę odpustowy styl (przesadzone spoilery, atrapy) i mogłoby być podobnie z Prelude.
  • Odpowiedz
@gucias: Ok, rozumiem. Styl sie zmienil, ale moim zdaniem TR wyglada teraz jak TR. Czysa japonskosc, ja akurat jestem fanem. Prelude mam, 3g ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
. Poczytaj opinie o aucie uzytkownikow, rzadko kto ma problem. Dlatego ja uwazam, ze 80% racji ma producent, a skrzynia sama w sobie nie ma wady, a jedynie jest niewytrzymala na robienie rekordow na jednej “mili”.


@RatKing: no właśnie nie jest. Jest błąd konstrukcyjny i trzeba montować izolacje termiczną. Patologia.
https://www.youtube.com/watch?v=7PvPiBUONcg

Samochód piękny, ale tak został zaprojektowany właściwie jest do wyjbania na śmietnik. Chyba że w nowych rocznikach to naprawili.
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: Mylisz sie. Wiem wiecej na ten temat od ciebie. Oslona i wymiana plynu to efekt placebo, nic to nie daje. Zachara film widzialem, jak jeszcze srales w pieluchy. Jestem tym autem zainteresowany i przerzucilem duzo wiecej info od ciebie. Skrzynia psuje sie od katowania. Wszystko sie zuzywa i psuje, tym bardziej od zlego wykorzystywania.
  • Odpowiedz
Mylisz sie. Wiem wiecej na ten temat od ciebie. Oslona i wymiana plynu to efekt placebo, nic to nie daje. Zachara film widzialem, jak jeszcze srales w pieluchy


@RatKing: Nie zesraj się. Dziennikarze motoryzacyjni pokazali jakiej klasy to jest gówno-wóz. Najlepiej wmawiać klientom że nie potrafią zmieniać biegów xD jakoś żaden inny samochód na świecie po pół roku takiej dolegliwości nie ma xD
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: Zachar nic nie pokazal poza relacia jednego frustrata i wspomnieniem o innych. Poza tym wyjdz juz, jeden filmik w necie obejrzales i kozaczysz, a wiesz gowno, jedynie powtarzasz i rozsiewasz gownoplotki.

Jeszcze raz ci powtarzam: ta skrzynia nie ma wady, jest po proatu malo wytrzymala na katowanie. Nikt nie twierdzi, ze inne samochody nie maja wytrzymalszych skrzyn, ale akurat ile samochodow sebki katuja w taki sposob? Jak #!$%@? panewki
  • Odpowiedz