Wpis z mikrobloga

SPIERDOTRIP

Właśnie wróciłem z centrum spotkań przedstosunkowych lokalnego normictwa. Jestem bardzo zadowolony z ilości kapryśnych min p0lek kiedy ujrzały mnie, karłowatego 168,5cm zakolaka z polackim ryjcem 1/10. Jedna stacey 9/10 nawet dostała solidnego laga gdy ujrzała moje #!$%@?. Krótko mówiąc wszystko idzie zgodnie z planem.
Widzicie p0lki? Mogłybyście mi dać szarą myszkę, z którą siedziałbym u siebie albo u niej i ją przytulał, ale nie, nie dacie mi. No to proszę bardzo, jeżdżę po całej Polsce aby męczyć was moim #!$%@?. I wiecie co mi się najbardziej w tym podoba? Że nie muszę totalnie nic robic żeby wam zepsuć dzień - wystarczy sam fakt, że jestem. Nawet mi Was nie żal - podziękujcie patrycji, która teraz nabija fragi na bolcu chada filipka-180 czy innego pawełka.
W dniu jutrzejszym planuję inwazję mojego #!$%@? w mieście powiatowym. Moim celem jest przecież zohydzenie jak największej liczby p0lek, więc nie mogę działać tylko w 1 miejscu.
#przegryw #logikarozowychpaskow #p0lka #stulejacontent #tfwnogf
k.....y - SPIERDOTRIP

Właśnie wróciłem z centrum spotkań przedstosunkowych lokalne...

źródło: comment_TIwCPcjGJl3LglE0nYZZiETHYc7tQ5qo.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@kiedysbylemnormalny: mordo jak wrócę do Kondominium niemiecko-rosyjskiego pod żydowskim zarządem powierniczym i jak będziesz jeszcze zohydzał tym tfu p0lką to zapraszam do Kielc - z chcecie napije się z Tobą browara :) robisz dobra robotę a jak jakiemuś bialorycerzykowi się nie podoba to niech #!$%@?
  • Odpowiedz