Wpis z mikrobloga

Kontynuujemy zabawe w wyborze najlepszego producenta gier komputerowych. W trzecim głosowaniu odpadł Ubisoft uzyskując 56.93% głosów na NAJGORSZEGO producenta.

Lecimy dalej, pamiętajcie, głosujemy na NAJGORSZEGO spośród tych którzy pozostali. Plusujących ten wpis zawołam do następnego głosowania.

#steam #gry #glupiewykopowezabawy #origin #globaleliteshop
Pobierz G.....p - Kontynuujemy zabawe w wyborze najlepszego producenta gier komputerowych. W ...
źródło: comment_sLk0DcpGvCHpXDEdhxTRggIOqesZoU3B.jpg

NAJGORSZY PRODUCENT TO:

  • CD PROJECT RED 11.0% (331)
  • ROCKSTAR 3.2% (97)
  • PARADOX 7.6% (229)
  • BLIZZARD 35.1% (1053)
  • EPIC GAMES 26.3% (789)
  • TECHLAND 9.5% (285)
  • SONY 7.1% (212)

Oddanych głosów: 2996

  • 73
@GlobalEliteShop: Szczerze to trudno pisać o NAJGORSZYM wśród tych studiów. Po za tym teraz masz activision-blizzard prawidłową nazwę nie blizzard ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Według sprzedanych gier z wymienionych to TECHLAND ma najmniejszy udział w rynku czyli najmniej popularne gry, owszem robi DOBRE gry ale nie są to żadne perełki. Ot gry 8/10 głownie. Nawet kupiłem dying lighta od nich ( ͡° ͜ʖ ͡°
paradox zrobił świetne gry moim zdaniem, tylko trochę za dużo dlc (city skylines, hearts of iron 4, europa universalis)


@ivall: A to nie jest tak, że to właśnie wydawca o tym decyduje, czy ma być dlc, czy cały produkt od razu?
@sad_pepe: Kto nie ma Dying Lighta niech pierwszy rzuci kamien ;) Must have w bibliotece ;)
I tak wiem ze Blizzard to teraz przejety przez Activision, ale wiekszosc tutaj jest "umowna" takze to ze niektorzy producenci tutaj to takze wydawcy, EA nie jest bylo podzielone na mase pododdzialow itd ;)
@4500: paradox robi swietne strategie ("grand strategy") takie jak europa universalis iv, crusader kings ii, hearts of iron iv, czy najnowsze stellaris. Oprocz tego wydaja gry. Maja tez prawa do systemu rpg swiat mroku (najpopularbiejszy system z tej rodziny to wampir madkarada).
Generalnie ich gry sa swietne, ja mam przegrane 700h w eu4 i 500h w ck2. Jedyna ich bolaczka jest tragiczna polityka zwiazana z dlc - sporo sobie licza za
@GlobalEliteShop: taka trochę z dvpy ankieta, bo piszesz o producentach, a wrzucasz CDP RED i resztę wydawców. Jeśli tak to powinieneś wrzucić konkretne studia, np. Rockstar North albo Bethesda Game Studios. O ile takie Ubi, EA czy Blizzard mają kilka studiów robiących podobne gry, o tyle Paradox czy Sony wydają gry różnych producentów, gdzie często jest różna końcowa jakośc tych gier w zależności właśnie od studia.