Wpis z mikrobloga

#narkotykizawszespoko #psychodeliki #ciekawostki #psychologia. daje te same tagi co dalem ostatnio. Nie wiem jak zawolac wszystkich plusujacych, wiec niech ktos.

TL;DR
W grudniu wrzucilem posta z zapytaniem czy jestescie zainteresowany moja #terapiapsychodelikami . Post mial spory odzew, wiec wrzucam to co udalo mi sie naklikac. Sorka za zwloke, zabiegany jestem.

*WSTEP*
Z umowy wywiazac sie trzeba. Zmieniam troche czestotliwosc publikowania tutaj tripraportow, ze wzgledu na to, ze jeden z uzytkownikow mial racje i nie zawsze bede gotowy na tripa pod koniec miesiaca, jednak bede staral sie je wrzucac regularnie.

Ostatnio duzo u mnie sie zdazylo. Zostala wykryta u mnie depresja, jednak nie mam zamiaru brac lekow. Uwazam, ze acid mi pomoze i juz po 1 tripie widze pozytywne efekty jego wplywu na moja osobe. Zobaczymy :)

*KIM JESTEM I CO OSIAGNALEM DO TEJ PORY?*

Zarowno przez cale zycie jak i teraz jestem aktywna fizycznie osoba. Cwicze mininum 3 razy w tygodniu do tego staram sie wspinac na skalkach 2 razy w miesiacu lub czesciej gdy mam czas. Interesuje sie w sumie wszystkim co zwiazane ze sportem a takze w styczniu zaczalem jednoroczne studium trenera personalnego. Pewnie jak sie domyslasz, nie mam zbyt wielu znajomych, ciezko byloby to wszystko pogodzic ze soba. Jednak mam mala grupe paru przyjaciol i wiem, ze moge zawsze na nich liczyc. Moje codzienne zajecia sa scisle zwiazane z tym jak widze siebie w przyszlosci, bo zalozylem sobie ambitby plan i wiem, ze jak nie bede probowal, to sie nie uda. Ale o tym moze w innych postach... Poza tym mowie biegle w 3 jezykach, ucze sie kolejnego, zaczalem od niedawna gre na gitarze oraz czytam dosyc sporo na temat psychologii, dzialania mozgu, hipnozy, autosugestii, manipulacji i tym podobne.

Doswiadczenie z narkotykami; palilem regularnie trawke od 17 roku zycia, bralem pare razy mdma i fete (mniej niz 10 razy) no i oczywiscie pare razy 1p lsd. No i jedzac go w wakacje 2018 stwierdzilem, ze nie bede bral nic innego i do dzis pale tylko trawke i poszukuje wyzszych stanow swiadomosci. lol.

*52 AL-LAD*
O 14.00 zaczelismy i wrzucilismy po 1 kostce cukru, ktora dostalismy od starego hipisa, poznanego (jakby inaczej) palac lolka w parku pare dni wczesniej. Starzec powiadomil nas, ze jest tam ponoc 120ug. Po zarzuceniu zdecydowalismy, ze pojde zampwic kebaba 10m od mieszkania. Jednak przed tym wdalismy sie w dyskusje.

14.30 zaczelo wchodzic ja zaczalem sie ubierac i przygotowywac do wyjscia. A reszta psychonautow wyrzucila drobne na stol. Zaczelismy dyskusje na temat tego jakiego kebaba kto chce i zaczelo wchodzic.

14.30- 17.30
Okolo 5ciu razy zdecydowalem sie wychodzic po kebaby, jednak swiadomy swojego ciagle poglebiajacego sie stanu stwierdzalem, ze to nie jest dobry pomysl. Kumple wkur*ieni, bo poddalem sie i powiedzialem z poczuciem winy, ze nie dam rady. Zaczelismy sluchac polskich klasykow typu "w zyciu piekne sa tylko chwile". Rozmycie swiatel samochodow z ulicy wywolywaly na obrazach piekna gre swiatel co przyczynilo sie do tego, ze za kazdym spojrzeniem na obraz, wygladal on inaczej. Cieszac sie, ze te kostki cukru nie sa zwyklym cukrem, musialem posluchac moich ulubionych floydow i zdecydowalem sie zrobic to na sluchawkach. Po 20 minutach a moze 30 sekundach? poddalem sie, kompletnie nie radzac sobie z zadaniem (Dobrze ze nie poszedlem po kebaby XD). #!$%@? sie w brzmienie muzyki puszczonej z kina domowego, odatresowywalismy sie. Jedna ze wspolpodrozniczek poszla do kuchni po platki i trafily mi sie musli. Zamiast jesc garsciami zeby sie najesc, zaczalem wyjadac je pojedynczo trafiajac czasem na musli, czasem na suszona maline a czasem na platek kokosa. Smakowaly wysmienicie. I tak zostalismy czasem grajac na gitarze i #!$%@? sie w wydobywajace sie z niej dzwieki.

17.30-21.00 peak
Kolory, rozmycia swiatel, rozciagajace sie glowy i wciagajace nieskonczone cewy wciagaly mnie w fotel zadajac pytanie czy to juz ja, czy tworze calosc z sofa? W koncu zdecydowalem sie wstac z fotela zeby stanac przed glosnikiem i napawac sie widzianym przeze mnie dzwiekiem, wydobywajacym sie z glosnikow. Ladowalo to moje baterie i tu zdecydowalismy sie na blanta.

Po spalonym 0,5 haszu na 3 osoby, wizuale nasilily sie a glowa zrobila sie pelna wszystkiego. Zapanowal w niej wielki haos wciagajac mnie w najglebsze zakamarki mojej glowy. Widzialem, ze wspoluczestnicy wycieczki probowali lapac fazy trzezwosci, zeby cos ogarnac i przenalizowac cala sytuacje, jednak po chwili "w miare sensownej rozmowy" na temat tego ze wszystko kontroluja, znikali w odmetach wizuali. Zdawalem sobie sprawe przez caly czas z tego co sie dzieje, jednak nie mialen zamiaru podejmowac zadnej akcji. Rozmyslalem duzo na tematy systemu, oraz tego ze nie dziala to tak jak powinno, jednak o tym nizej. Na peaku wlaczylismy dokument o hitlerze, auschwitz i zydach (popularny temat na wykopie ostatno) i zaczelismy szukac tam drugiego dna. W miedzyczasie, co jakis czas grala gitara, leciala muzyka. Podsumowaniem peaka bylo to jak trzezwy wspolokator zrobil nam zajebiste tortille, ktore uratowaly zoladki wczesniej napelnione nadzieja na kebaba.

21.00 - 23.00
Odpalilismy Alicje w krainie czarow. Byl to piekny film, jednak nie polecam dla ludzi zaczynajacymi z psychodelikami (Tak samo jak nie polecam mieszania z trawka, bo zdecydowanie zwieksza doznania). Film byl strzalem w 10, ale ogladajac go tracilismy poczucie rzeczywistosci co jest filmem a co jest realne. Niesamowite rosliny oraz postaci wychodzily do nas a my, bez wyjatku czulismy sie jakbysmy byli w tym filmie. Niesamowote jest tez to, ze moj angielski na B2 pozwolil mi zrozumiec film bez zadnych problemow.

Po wszystkim zapalilismy ostatniego jointa i poszedlem do domu spac. Zasnalem bez benzo i bez problemu.

*PRZEMYSLENIA I TEMATY PORUSZANE NA TRIPIE*
Fajnym pomyslem byloby stworzenie strony internetowej, na ktorej bylyby napisane ustawy, ktore maja wejsc w Polsce a ludzie w komentarzach mogliby w racjonalny sposob, argumentami przekonywac innych dlaczego to akurat oni maja racje. Jednak z naszym polskim przerosnietym ego, mogloby byc ciezko o zachowanie kultury wypowiedzi. Mogloby sie to przyczynic do lepszej swiadomosci politycznej u Nas i tego jak bardzo gleboko panstwo ma nas w dupie. Jednak taka swiadomosci polityczna moglaby przeksztalcic starych Januszy wyjadaczy w oczytanych politykow hobbistow.
Dobra moze troche mnie za bardzo poczesalo XD

Kolejnym pytaniem i rozkmina byla edukacja. Dlaczego dzieciaki w szkole od malego nie sa uczone psychologii, tego jak dziala mozg, organizm, przyroda i wszystko inne w okol nas samych jak i my sami. Mysle, ze uswiadamianie ludzi od 5klasy na przyklad, interaktywnymi lekcjami psychologiiniekoniecznie na ocene, Pomogloby to dzieciakom wierzyc w siebie, czyli z czyms czego wielu rodzicow nie potrafi nauczyc swoich dzieci.

Nastepna ciekawa rozkmina byla motywacja i robienie rzeczy. Przyjrzelismy sie temu blizej i stwierdzilismy, ze zeby sie zmotywowac wystarczy zaczac cos robic a potem jakos idzie. Napis nike "just do it" mimo swojej prostoty jest genialny. Zauwaz, ze biorac ksiazke do reki,
zaczynasz ja czytac. Kiedy wyjdziesz spakowany z domu na trening to juz pojdzie z gorki itp itd.

Ostatnim tematem, ktory porusze bedzie banalne zdanie. Mianowicie, jestem tym czym sie karmie.Muzyka, ktorek slucham, jedzenie, ktore jem, ludzie ktorymi sie otaczam, hobby ktore realizuje. Wszystko co tworzyme, jest wyrazem mnie samego, pobudza kreatywnosc a do tego napawa duma, bo zrobilem cos z czego jestem dumny i co mnie oddaje. Nawet banalne brzdakanie na gitarze. Wazne jest wiec bycie soba, bo nikt nie bedzie lepszym mna niz ja sam.

Chetnie odpowiem na pytania. :)
  • 73
Wołam przez MirkoListy plusujących ten komentarz (550)

Sponsor: Grupa Facebookowa z promocjami z chińskich sklepów

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @SceptycznyKartofelek @Ineptus @Conscribo @buziol @WiFoN_xD @lumi_wood @zbulbersowany @Miretto @Kacapero @Psajkoman @Bielecki @Paparappa @misciak @kitu @Kamil_Wojtylak @maciej__ @betty1234 @niewielki_naganiacz @boiledturtle @glk44