Wpis z mikrobloga

Przypomniało mi się jak pisowcy podniecali się wyrwanym zdjęciem z pogrzebu Adamowicza gdzie jego córka (8 lat) uśmiechnęła się. Naczytałem się, że to dowód że Adamowicz to był kawał gnoja, że nie żyli ze sobą, a co bardziej przeprane łby mówiły że Adamowicz żyje xD To mam pytanie, kim musiał być Olszewski że tak na jego pogrzebie zadowolony był El Presidente de la Republica de Polonia?
#bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi #duda #adamowicz #polityka
szymeg7 - Przypomniało mi się jak pisowcy podniecali się wyrwanym zdjęciem z pogrzebu...

źródło: comment_neQYak1WJtI4jh2SWE0RM4oH37fT7Qlq.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kim musiał być Olszewski że tak na jego pogrzebie zadowolony był El Presidente de la Republica de Polonia?


@szymeg7: człowiekiem który chce kichnąć

(°°
  • Odpowiedz
@szymeg7: Ale wy jesteście p----------i, zarówno pisiory jak i ubecy powcy xD szczujecie się nawzajem, wyszukujecie takie mało znaczące niuanse i się nakręcacie, zamiast samemu coś zmienić, albo stulić pysk i żyć swoim życiem. Na prawde codziennie się zastanawiam, do jakiego stopnia ludzie muszą byc sfrustrowani, żeby tak pluć jadem xD
  • Odpowiedz
Ale kto popada? To nie ja wojowałem zdjęciem dzieciaka


@szymeg7: no a teraz Ty popadasz. Naprawdę nie macie ciekawszych zajęć w sobotnie popołudnie? Zarówno Ty jak i oszołomy z drugiej strony.
  • Odpowiedz