Wpis z mikrobloga

@dean_strzelba: Jakieś dziwne uczucie w klatce piersiowej przed rozpoczęciem pisania wpisu i siedzi mi to w głowie, że jak go nie skasuję to umrę na serce. Tak naprawdę to raczej nic poważnego, a histeryzowanie na wykopie pomaga mi dostrzec jak moje problemy są błahe i dzięki temu sobie z nimi poradzić. Dzięki, że pytasz.
@mrocznyprecel: ja przynajmniej mam Full Dupeczek I moge zaspokoic Swoj instynkt samca Alfa gdy Kobiety czuja moj Pot po owczesniejszych zapasach z Roslymi mezczyznami juz Maja mokro. Ciebie nawet moglbym Podniesc i jak ciezarem Machac 40 Kilowcu
@mel_gibon: Słowo "pot" piszesz z dużej litery, musisz się naprawdę mocno pocić. Myślałeś o konsultacji z lekarzem? Poza tym zbyt duży nacisk kładziesz na wymiary tych mężczyzn. Mam dziwne przeczycie, że interesują cię seksualnie bardziej niż te dupeczki. To akurat nie jest choroba, ale wypieranie skłonności homoseksualnych już tak i w sumie tłumaczy twoje agresywne tendencje.
@mrocznyprecel: haha Przeczycie jak chcesz mnie wyzywac od Gejow to naucz sie pisac najpierw Prosze : ) Leczyc sie nie musze bo Leczylem sie psychiatrycznie w Paczkowie ty Za to odwiedz czym Predzej jaka Znosna Zawodowke bo widze ze Jestes Skretynialom ciemnota Lebioda Zwykla z cb czlowieku : )