Wpis z mikrobloga

Mirki dopadła mnie dolina.
Czy może mi ktoś poradzić jak w tym kraju dostać się na staż jako #programista #python ?
Uczestniczyłem już w wielu rekrutacjach na staże czy stanowiska juniorskie. Jednak mimo wszystko takich ofert jest bardzo mało, wręcz tyle co nic. Zazwyczaj wygląda to tak, że dostaję zadanko do rozwiązania, odsyłam i zostaje zaproszony na rozmowę. Po jakimś czasie dostaje maila z wiadomością, że super że się nimi zainteresowałem i poświęciłem swój czas, wypadłem tez bardzo super, ale niestety mieli ogromną ilość kandydatów i wybrali kogoś lepszego. Zawsze to samo...
Wiem, że spokojnie poradziłbym sobie na takim stażu, przez co za każdym razem łapie doła takiego jak dziś i zastanawiam się czy jest sens dalej się starać, bo i tak zawsze znajdzie się ktoś lepszy.
Echh... (°° (,)
#programowanie #programista15k #zalesie #gownowpis
  • 27
  • Odpowiedz
@Pan_Qcek: wiem, to da się wyczuć że #!$%@?łeś. Jak mnie raz nawet nie zapytali na początku kariery to wiedziałem, że jest słabo.

Na ogół pytali. Na szczęście. Także jeśli ktoś nie dostaje takiego pytania to nie znaczy że jesteś gorszy niż X tylko ze nawet nie byłeś wystarczający żeby być branym pod uwagę.
  • Odpowiedz