Wpis z mikrobloga

Powiedzmy, że mama chciała żebym jej kupił 1BTC, zielona w temacie totalnie. Założyłem jej konto na @bitbay kupiłem btc zostawiłem na giełdzie. Po kilku latach Btc urósł do 100 000k $ więc chciałem jej to wypłacić. Jednak bitbay coś tam zastrzegł i kazał mamie przyjechać do katowic, gdzie prezes wraz działem bezpieczeństwa zadali mamie 18 pytań na temat jak działa blockchain, co to jest kryptowaluta i kazano jej wyrecytować swój adres z pamięci. Mama bidulka nic nie odpowiedziała więc kazano jej #!$%@?ć.
O Cie #!$%@?. Dziękuje nie polecam.
Oczywiśvie nikogo nie oczerniam ale tyle zrozumialem z oświadczenia bitbay.
Chcesz założyć konto to musisz być w 100% bitcoin nerdem.

Przy zakładabiu lokaty w banku radzę przestudiować historię pieniądza i poczet królów polskich bo kto wie.
#bitcoin #kryptowaluty
  • 9
W przypadku nabrania podejrzeń do konta, tak jak w tym przypadku, jest ono blokowane i powiadamiamy organy ścigania. Zawiadomienie zostało złożone.

„Co do przepisów AML to jako giełda jesteśmy zobligowani do przestrzegania przepisów AML określonych w przepisach dot. przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowania terroryzmu określone w 
- IV Dyrektywie Unii Europejskiej
- Dyrektywie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2015/849 z dnia 20 maja 2015 r. w sprawie zapobiegania wykorzystywaniu systemu finansowego do