Wpis z mikrobloga

Anastazja Wakuliuk nie mogła wiedzieć, że jej szkolna praca na zaliczenie z biologii kiedyś stanie się "radioaktywnym glutem z Czarnobyla".

Nie mogła przypuszczać, że to serce, które ojciec przyniósł parę dni wcześniej ze świniobicia, a które ona pieczołowicie obudowała w szklaną trumienkę i zalała roztworem wiecznej świeżości, zobaczy w ogóle kto inny poza rodzicami, klasą 8G oraz starą biologicą z kurzajką na nosie. Że ktoś będzie je namiętnie fotografował, mierzył licznikiem Geigera, a koniec końców wystawi na widok publiczny w dzień świętego Walentego (bo przecież to serce - pasuje jak ulał).

Anastazja Wakuliuk nie mogła wtedy wiedzieć, że zostały jej tylko dwa lata życia w rodzinnej Prypeci. I że ten różnokolorowy glut stanie się jej opus magnum. Zdjęcia dawno wyblakły, zatarły się wspomnienia; tylko spreparowane serce stoi na parapecie szkoły nr 3, przypominając o tym, że "praca została wykonana przez Wakuliuk A., 8G, 1984 rok".

---

#podrozefilipa -> mój tag

#walentynki #czarnobyl #prypec #urbex #mojezdjecie #opuszczone #podroze #ciekawostki #ukraina
ff91 - Anastazja Wakuliuk nie mogła wiedzieć, że jej szkolna praca na zaliczenie z bi...

źródło: comment_VAcKQ4fghbrUxg9j4WtsWXdV16TevcN4.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ff_91: xd gdzie ty widzisz u mnie spine bubu, tylko ty tu łapiesz spine bo twój styl komuś nie pasuje lol. Ja ci tylko mówię że próbujesz nieudolnie kpić z komentarza który właściwie ma rację
  • Odpowiedz
laska wsadziła świńskie serce w słoik na żądanie z biologii. Dwa dni później był wybuch elektrownii w Czarnobylu. Tak to rozumiem xd


@banjo: Wybuch w Czarnobylu był 26 kwietnia 1986 roku, a to serce wsadziła do słoika w 1984, więc to nie o to chodzi.

  • Odpowiedz
@ff_91: We wpisie tak, ale w komentarzu do którego się odnosiłem były "dwa dni" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Btw, zawsze jak widzę zdjęcia z Prypeci to mam ciarki. Żyjesz sobie spokojnie i nagle musisz uciekać i zostawiać swoje domostwo w pośpiechu.
  • Odpowiedz