Wpis z mikrobloga

Przegrałam życie:
- nie mam partnera na stałe
- studiuję humanistyczny gownokierunek
- nigdy nie pracowałam
- wynajmuje mieszkanie w mieście za pieniądze rodziców i źle się z tym czuję
#przegryw
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sweet_dream99 Jeśli twoje obecne studia moga skonczyc się tyraniem aż do śmierci za najniższą krajową to nigdy nie jest za późno na rozpoczęcie czegoś nowego. Choćbys miała 30 czy 40 lat.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sweet_dream99: ale wymyślasz xDD
z takim podejściem że nie pójdziesz do fizycznej pracy nawet na chwilę to faktycznie słabo ci wróżę


a jak zarzutka to w sumie #!$%@? tam, komentarz i tak zostawię, bo mi się nudzi
  • Odpowiedz
@sweet_dream99: masz 20 lat chyba, jak możesz mówić, że już przegrałaś xD jestem z rocznika 99 i nie potrafię powiedzieć, że przegrałem życie, bo przecież dopiero co zacząłem być dorosły, jeszcze miliardy możliwości przede mną
  • Odpowiedz
@sweet_dream99: to musi być bait ale #!$%@? i tak odpisze. Tak właśnie wygląda typowa różowa 'przegryw' xDDD gdybyś przez tydzień zaznałą prawidzwego przegrywu to byś nie wytrzymała i sie zabiła
  • Odpowiedz
@sweet_dream99: 20 lat. Mamy jeszcze tak z 8 lat na naukę tak właściwie. W twojej sytuacji wygląda to nawet lepiej kiedy wciaz ci pomagaja rodzice. Jest przecież milion zawodów i nauk, w których możesz się odnaleźć. Lecz z tego co ty piszesz to ja widzę u ciebie jeden problem - ty masz jakąkolwiek pasję, którą mogłabyś przerodzić w pracę? Bo wybrałaś jakieś studia z niewiadomo jakiego powodu i teraz na
  • Odpowiedz
  • 0
@MokrySuchar Skąd ta liczba 8? Dlaczego akurat tyle?
I tak jestem już rok w plecy za rówieśnikami bo zmieniałam szkole przez mój błąd. Jak stracę kolejny rok to znajome i dalsza rodzina będą mnie uważać za nieudacznika.
  • Odpowiedz